KulturaMDK

Międzynarodowy Dzień Dziecka w Jaśle – „Ale cyrk!” (zapowiedź)

Międzynarodowy Dzień Dziecka w Jaśle – „Ale cyrk!” (zapowiedź)
Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle oraz Jasielskie Stowarzyszenie CONSENSUS serdecznie zapraszają na piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Piknik odbędzie się w poniedziałek 1 czerwca 2015 r. w Ogrodzie Jordanowskim w Jaśle w godz. 15.00 – 19.00 (w przypadku niesprzyjających warunków pogodowych impreza odbędzie się w budynku MDK).
W tym roku bawić będziemy się wraz z artystami cyrkowymi z agencji Klaunik z Łodzi. Goście zaprezentują niezwykle pasjonujący program, w skład którego wejdą pokazy akrobatyczne z wykorzystaniem różnego rodzaju profesjonalnego sprzętu cyrkowego oraz zabawa z klaunami i postaciami z bajek. Dodatkowo dorośli wraz dziećmi będą mogli osobiście popróbować sztuki cyrkowej podczas warsztatów (m. in. nauka sztuczek akrobatycznych, kręcenie cyrkowymi talerzykami, chodzenie na szczudłach).
Obchody Międzynarodowego Dnia Dziecka rozpoczną występy dzieci uczęszczających na zajęcia w MDK w Jaśle. W trakcie trwania imprezy odbędzie się także pokaz „pyroshooterów” oraz konfetti, malowanie twarzy, czesanie fantazyjnych fryzur i tradycyjny konkurs „Malowanie kredą na asfalcie”. Dzieci będą mogły zobaczyć prawdziwe radiowozy i motocykle policyjne oraz wczuć się w rolę policjantów. Zapraszamy również do wzięcia udziału w grze terenowej „Gdzie jest klaun?”, w której będzie można wygrać bardzo cenne nagrody. Dodatkowo w dniu tym wszystkie dzieci będą mogły bezpłatnie skorzystać z placu zabaw, gdzie ustawione zostaną dmuchane zamki i zjeżdżalnie, trampolina, ścianka wspinaczkowa i kule wodne. Impreza odbędzie się pod honorowym patronatem Starosty Jasielskiego oraz Burmistrza Miasta Jasła.
Partner Główny Dnia Dziecka – Grupa LOTOS S.A.
Partnerami wydarzenia są: Starostwo Powiatowe w Jaśle, Urząd Miasta w Jaśle (w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii – kampania „Zachowaj trzeźwy umysł”), Komenda Powiatowa Policji w Jaśle (w ramach realizacji programu „Bezpieczny Powiat”), Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle, Zespół Szkół Usługowych i Spożywczych w Jaśle oraz Powiatowe Młodzieżowe Centrum Wolontariatu MOC WOLONTARIATU.
Sponsorzy: POLWAX S.A., Habys Sp. z o.o., Petrosoft.pl, Baltic Wood SA, AP-Media s.c., GRAN-PIK Liwocz Sp. z o.o. Sp. k., Masarnia Jasam Zimna Woda oraz Restauracja U Schabińskiej.
Program:
15.00 – występy uczestników zajęć MDK w Jaśle
15.00 – 16.00 – malowanie twarzy i czesanie fantazyjnych fryzur
15.30 – 17.00 – program cyrkowy w wykonaniu grupy Klaunik z Łodzi
15.30 – 17.30 – gra terenowa „Gdzie jest klaun?”
17.00 – 18.30 – warsztaty cyrkowe dla dzieci oraz dorosłych
17.00 – konkurs dla najmłodszych „Malowanie kredą na asfalcie”
18.30 – konkursy z nagrodami
19.00 – zakończenie imprezy.
Zapraszamy!
(MDK w Jaśle oraz Jasielskie Stowarzyszenie CONSENSUS)

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x