JDKKultura

Na granicy zmysłów. Spotkanie z Przemkiem Kossakowskim w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle

19 listopada w księgarniach ukazał się reporterski debiut Przemka Kossakowskiego „Na granicy zmysłów”. Spotkanie z autorem nawiązywać będzie do tematyki książki, podróży na Wschód oraz poddawaniu się licznym praktykom ludowych uzdrowicieli. Forma spotkania multimedialna, z dużą ilością materiału fotograficznego.

Na granicy zmysłów. Spotkanie z Przemkiem Kossakowskim w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle
Przemek Kossakowski – rocznik 1972. Autor cyklu programów „Kossakowski. Szósty zmysł” (emitowany na kanale TTV), dokumentujących jego podróże po Ukrainie, Rosji, Bałkanach i Polsce, podczas których doświadczał praktyk znachorów, uzdrawiaczy i wróżbitów. Zakopywany w grobie, obkładany wnętrznościami barana, poddawany praktykom podcinania języka… Krótko mówiąc człowiek od zadań specjalnych. Zwolennik kontaktu bezpośredniego i pracy w terenie. W wolnym czasie chętnie rysuje i eksperymentuje z grafiką.
Spotkanie odbędzie się w piątek 27 marca br. o godz. 18.30. Bezpłatne zaproszenia są do odebrania w sekretariacie MDK (od dnia 16.03.15 r., w godz. 8.00 – 15.30). Liczba miejsc ograniczona.
Zapraszamy!
MDK

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
lisa
lisa
2023 lat temu

Szkoda, że tak szybko zabrakło biletów na tak fenomenalne wydarzenie…

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x