Kultura

Piknik rodzinny w ZSM nr 2 w Jaśle

W sobotnie przedpołudnie na terenie Zespołu Szkół Miejskich nr 2 w Jaśle odbył się piknik rodzinny, podczas którego uczniowie tamtejszej placówki oraz dzieci z osiedla mogły miło oraz bezpiecznie spędzić czas.

Piknik rodzinny w ZSM nr 2 w Jaśle (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)
Piknik rozpoczął się przedstawieniem „Czerwony Kapturek” w wykonaniu uczniów szkoły. Do tego dołączyły liczne prezentacje talentów przedszkolaków oraz uczniów szkoły podstawowej. W samo południe rozpoczęły się gry i zabawy dla dzieci i ich rodziców. Sporym zainteresowaniem cieszył się pokaz sprzętu policyjnego, którym na co dzień dysponują funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Jaśle. Dzieci mogły zasiąść za kierownicą radiowozu policyjnego.
Piknik rodzinny w ZSM nr 2 w Jaśle (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)
Kilka minut po trzynastej rozpoczął się pokaz tańca Hip-Hop w wykonaniu absolwentek szkoły. O 13:30 rozpoczął się cieszący największym zainteresowaniem w tym dniu występ jaślanina Mateusza Mijala, który pojawił się na kilkanaście minut na pikniku i dał krótki koncert. O Mateuszu stało się głośno po duecie z Liberem, następnym singlu „Coś na później”.
Piknik rodzinny w ZSM nr 2 w Jaśle (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)
Jaślanin wykonał także swój nowy utwór „Niech się ludzie śmieją”, który będzie promował płytę młodego muzyka, który niedawno rozpoczął karierę solową. Na dzieci czekały także liczne atrakcje w postaci obfitego bufetu, malowania twarzy, czy waty lub zjeżdżalni.
(PJ)

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x