Kultura

Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka (zapowiedź)

Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle oraz Urząd Miasta Jasła serdecznie zapraszają dzieci wraz z całymi rodzinami na świętowanie Międzynarodowego Dnia Dziecka 2017. Tegoroczne wydarzenie połączone jest z obchodami 45 – lecia Ogródka Jordanowskiego.

Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka (zapowiedź)
Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka (zapowiedź)
Piknik odbędzie się 1 czerwca 2017 r. na terenie Ogródka Jordanowskiego (w przypadku złej pogody w budynku MDK). Rozpoczynamy od 15.00 występami uczestników sekcji MDK. Następnie o godzinie 16.00 zapraszamy na program artystyczny dla najmłodszych pod hasłem „Mały i duży razem w podróży”, w którą zabierze nas agencja eventowa ALTERNATYWA. Po odbytej podróży, około godziny 17.45 dzieci będą mogły bawić się podczas koncertu grupy Centrum Uśmiechu, znanej z dziecięcych przebojów takich, jak „Olimpiada w Jarzynowie” czy „Gruszka”. Koncert ten jest prezentem dla dzieci od Urzędu Miasta Jasła w ramach obchodów 45 – lecia Ogródka Jordanowskiego.
Równolegle do powyższych atrakcji będzie można skorzystać min. Z minigolfa, wziąć udział w turnieju tenisa stołowego, konkurencjach sportowych, a także z „Kreatywnej Wyspy”- namiotów, w których odbywać się będą różne działania animacyjne. Nie zabraknie także dmuchanego placu zabaw, konkursu malowania kredą na asfalcie oraz pokazu sprzętu służb mundurowych. Wspólne świętowanie zakończymy pokazem pirotechniki scenicznej oraz wspólnym wypuszczeniem baloników do nieba.
W tym dniu będzie można także zapoznać się z ofertą działalności Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle, porozmawiać z gronem pedagogicznym i razem z nauczycielami zwiedzić budynek MDK.
Piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka odbędzie się pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Jasła oraz Starosty Jasielskiego. Współorganizatorem Dnia Dziecka 2017 r. jest Urząd Miasta Jasła w ramach kampanii Postaw na Rodzinę. Piknik rodzinny został dofinansowany w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.
Partner Główny Dnia Dziecka – LOTOS Asfalt.
Partnerami wydarzenia są: Starostwo Powiatowe w Jaśle, Jasielskie Stowarzyszenie Consenus, Komenda Powiatowa Policji w Jaśle, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle, Zespół Szkół Usługowych i Spożywczych w Jaśle, oraz Powiatowe Młodzieżowe Centrum Wolontariatu MOC WOLONTARIATU.
Sponsorzy: POLWAX S.A., AP-Media s.c., Habys Sp. z o.o., Restauracja & Kawiarnia Parkowa.
Program Dnia Dziecka 2017 r.
1 czerwca (czwartek)
15.00 – rozpoczęcie,
15.10 – 16.00 – występy uczestników sekcji MDK
16.00 – 17.30 – program artystyczny dla najmłodszych „Mały i duży razem w podróży”
15.00 – 17.00 – pokaz sprzętu służb mundurowych
16.00 – 16.30 – konkurs malowania kredą
16.00 – rozgrywki tenisa stołowego
17.45 – 19.00 – koncert Centrum Uśmiechu – z okazji 45 – lecia Ogródka Jordanowskiego
17.00 – 18.00 – konkurencje sportowe z nagrodami
19.00 – pokaz pirotechniki scenicznej, baloniki do nieba
Atrakcje towarzyszące: KREATYWNA WYSPA (namioty animacyjne dla najmłodszych – wytwarzanie biżuterii, kącik dla maluszka, malowanie twarzy, ozdabianie włosów itp., dmuchany plac zabaw, mini golf i inne.
MDK w Jaśle

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x