r e k l a m a
Kultura

Półkolonia w Wolicy

W dniach 1.08 – 14.08. 2012 w Wolicy odbyła się półkolonia letnia pod hasłem Zdrowe i kolorowe wakacje zorganizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Jaśle ze środków Gminnej Komisji Rozwiązywania Alkoholowych.

Półkolonia w Wolicy
Wzięło w niej udział 45 dzieci w wieku 5 – 14 lat zamieszkałych na terenie wsi Wolica. Półkolonia rozpoczęła się ogniskiem integracyjnym połączonym z pieczeniem kiełbasy. Podczas ogniska zorganizowano zabawy integracyjno ruchowe. Podczas półkolonii dwa razy uczestnicy wraz z opiekunami udali się na krytą pływalnie Jaśle gdzie wzięli udział w zabawach w wodzie.
Półkolonia w Wolicy
W trakcie półkolonii dzieci miały możliwość uczestniczenia w warsztatach plastycznych oraz turniejach. Każdy miał możliwość z bogatego programu wybrać coś dla siebie. Uczestnicy malowali witraże na szkle wykonywali biżuterię kolczyki koraliki, ozdobne pudełeczka, kwiaty z bibuły, figurki z ciasto liny, malowali kredą chodnikową.
Dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty z origami guillingu, na którym dzieci uczyły się robić łabędzie z papieru oraz ozdabiać różne przedmioty i kartki okolicznościowe. Starsze dzieci wzięły udział w konkursach gier świetlicowych piłkarzy ki, bilard, cymbergaj, ping-pong Na zakończenie odbyło się uroczyste rozdanie nagród.
Anna Bigos-Kantor

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x