KulturaMBP

Przeprowadzka MBP w Jaśle – Biblioteka Główna nieczynna do odwołania

Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle informuje, że w związku z przenosinami do siedziby przy ul. Kołłątaja 1, Biblioteka Główna działająca obecnie w lokalach zastępczych (Oddział dla Dzieci i Wypożyczalnia dla Dorosłych przy ul. Czackiego 2, oraz Czytelnia Główna i Centrum Informacji Lokalnej przy ul. Kościuszki 47), będzie nieczynna od 17 marca br. do odwołania.

Przeprowadzka MBP w Jaśle – Biblioteka Główna nieczynna do odwołania
Przeprowadzka MBP w Jaśle – Biblioteka Główna nieczynna do odwołania
Mamy świadomość utrudnień, jakie przeprowadzka i zamknięcie Biblioteki niosą dla czytających Jaślan, ale jednocześnie przystępujemy do tego zadania z przekonaniem, że już wkrótce będziemy mogli zaproponować naszym czytelnikom komplet usług w wyremontowanych i na nowo zaaranżowanych wnętrzach. Jednocześnie przypominamy, że do 16 marca w Oddziale dla Dzieci i Wypożyczalni dla Dorosłych (Gimnazjum nr 1, ul. Czackiego 2) można wypożyczyć dwa razy większą ilość książek. Natomiast jeśli termin zwrotu książek wypożyczonych w tych działach przypadnie w okresie, kiedy Biblioteka będzie nieczynna, kary regulaminowe będą anulowane.
O wszelkich zmianach związanych z funkcjonowaniem Biblioteki będziemy informować na stronie internetowej www.mbp.jaslo.pl, w mediach społecznościowych oraz za pośrednictwem bibliotecznego newslettera i lokalnych mediów.
Zachęcamy również do odwiedzania filii bibliotecznych przy ul. Sobniowskiej 34 (Filia nr 1), ul. Kopernika 8 (Filia nr 2) oraz ul. Szopena 22 (Filia nr 3), które podczas przeprowadzki będą pracowały bez zmian.
MBP w Jaśle

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x