r e k l a m a
KulturaMBP

Psiaki, kociaki, kuce i czarodziejki – nowości książkowe Holly Webb w MBP w Jaśle

Wrażliwością i emocjonalnością ukrytą w prostych historiach o zwierzętach, które potrzebują opieki ludzi, odpowiedzialnością oraz sympatią do uwielbianych przez dzieci pupili – tym podbiła serca młodych czytelniczek na całym świecie brytyjska autorka bestsellerowych serii dla dziewczynek w wieku 9-10 lat.

Psiaki, kociaki, kuce i czarodziejki – nowości książkowe Holly Webb w MBP w Jaśle
W czym tkwi fenomen Holly Webb, której kolekcje książek dostępne w Oddziale dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle cieszą się dużym zainteresowaniem? Wesoły i nieustannie powiększający się zwierzyniec psiaków, kociaków i wszystkich pozostałych milusińskich bohaterów ponad 50 opowieści dostępnych w bibliotece przyciąga i zachęca do wspólnej przygody. Łatwy w odbiorze przekaz ukryty w książkach i duża dawka emocji potęgowanych perypetiami zwierzątek oraz ich opiekunów, którzy nierzadko muszą przejść prawdziwy egzamin z odpowiedzialności, aby stać się posiadaczami upragnionego futrzaka i wreszcie to, na co wszyscy czekają – szczęśliwe zakończenie. Wszystko sprawia, że czytający zainteresuje się kolejną książką, a dzięki temu pozna także inne z popularnych serii autorki.
Po kolekcji książek Zaopiekuj się mną i Mój niesforny szczeniak Holly Webb zaprasza czytelniczki do pełnego magii świata Molly, przyszłej pani weterynarz, która potrafi rozmawiać ze zwierzętami, a dzięki temu może im pomagać. Na większą skalę elementy fantastyczne wypełniają najnowsze, niezwykłe przygody bohaterek serii książek o Rose, Lily, Emilce Piórko czy tajemniczej Mai, które posiadły magiczne zdolności.
Poznaj wesołą ferajnę autorki i przenieś się do magicznego świata dziewczynek z wyobraźnią!
Książki z serii Zaopiekuj się mną, Mój niesforny szczeniak, Rose, Lily, Emilka Piórko i Sekret Mai dostępne w Oddziale dla Dzieci.
Dodatkowo zachęcamy do sięgnięcia po pozostałe nowości dla dzieci o podobnej tematyce: Amelia Cobb seria: Zosia i jej Zoo,
Sue Bentley seria: Magiczny kotek, Liliana Fabisińska seria: Klinika pod Boliłapką, Betty G. Birney seria: Świat Chomika Hubercika
Zapraszamy!
MBP w Jaśle

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x