Kultura

Rodzinny dzień w Galerii Jasło

Nie po raz pierwszy Galeria Jasło udowodniła, że zna swojego klienta i jego potrzeby. W niedzielę 11 czerwca, z rozmachem otworzyła swoje sklepy proponując jak zawsze atrakcyjne towary ze specjalnymi, w tym dniu, bonifikatami.

Rodzinny dzień w Galerii Jasło
Rodzinny dzień w Galerii Jasło
Wędrowanie po kompleksie handlowym miało charakter rodzinnego pikniku. Zorganizowana strefa kids zapewniała bezpieczną przestrzeń dzieciom podczas gdy Ich rodzice mogli swobodnie zrealizować swój plan zakupów. Całe rodziny świetnie się bawiły podczas malowania buziek, zaplataniu warkoczy, puszczaniu dużych baniek mydlanych, czy uczestnicząc w licznych grach i zabawach oraz konkursach z nagrodami.
Rodzinny Dzień w Galerii Jasło
Rodzinny Dzień w Galerii Jasło
Akcja Galerii Jasło koresponduje z obchodzonym od 1993 r. Międzynarodowym Dniem Rodziny, przy czym tu ma charakter cyklicznych spotkań handlowo-rozrywkowych gwarantujących łącznie przyjemnego z pożytecznym.
Właściciele Galerii Jasło obiecują, że ciąg dalszy, tej formy niedzielnego relaksu, nastąpi. Wszakże pogłębienie świadomości społeczeństwa na temat problemów współczesnej rodziny nie jest obce organizatorom nowoczesnego handlowania.
Zobacz galerię zdjęć!
Organizatorzy

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x