JDKKultura

Rowerowe fascynacje Marcina Kozioła w JDK

Pierwsze, po długiej przerwie spotkanie „na żywo” w Klubie Ludzi z Pasją Jasielskiego Domu Kultury zaplanowane zostało na 11 marca br. o godz. 17.00. Gościem, który opowie o swoich fascynacjach będzie Marcin Kozioł, wielbiciel zwiedzania świata na rowerze. Liczba miejsc ograniczona.

Osoby odwiedzające stronę internetową JDK miały okazję poznać Marcina Kozioła w lutym br., kiedy to w ramach Klubu Ludzi z Pasją zostały na niej zamieszczone cztery jego filmy z wypraw rowerowych: do Nepalu, Gruzji, dookoła Mount Blanc i na Bali.

Marcin Kozioł absolwent AWF w Krakowie jest pasjonatem podróżowania na rowerze, organizatorem wypraw rowerowych po Polsce, Europie i świecie; współzałożycielem Stowarzyszenie Travelling – Inspiration; pomysłodawcą m.in. projektu „W 80 rowerów dookoła Europy”, założycielem fundacji „Polska na rowerze”. Mieszka w Krakowie, jest żonaty, ma trójkę dzieci. Z rowerem nie rozstaje się odkąd – w wieku 6 lat – nauczył się jeździć. Przełomowym momentem, w którym doszedł do wniosku, że rowery są dla niego czymś więcej niż zwykłym hobby, był czas studiów. Jego maksymy życiowe to: pracować z pasją, realizować swoje marzenia, dzielić przygody z innymi, a tym samym czerpać radość z życia.

Spotkanie z Marcinem Koziołem zostanie zorganizowane w reżimie sanitarno-epidemiologicznym, zarządzonym przez rząd RP w związku z ogłoszoną pandemią koronawirusa.

JDK

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x