Kultura

Rumba i Czarna Mamba dodały Michałowi skrzydeł

Nie było ataku Czarnej Mamby na białego Anioła – w takiej stylizacji w ostatnim odcinku Tańca z gwiazdami wystąpił Michał Szpak – na ogół kąśliwa i krytyczna wobec Szpaka Pawlović tym razem pochwaliła 20 latka za postępy, jakie poczynił. Z programu odpadła Jagna Marczułajtis.

Rumba i Czarna Mamba dodały Michałowi skrzydeł (fot. archiwum, Przemysław Janas, Jaslonet.pl)
W ósmym odcinku Tańca z gwiazdami wystąpiło siedem par. Michał Szpak zatańczył rumbę do muzyki z filmu „Przeminęło z wiatrem.” Wystylizowany na anioła, w białej bluzce i spodniach Michał przypadł do gustu najsurowszemu krytykowi jego talentu tanecznego – Iwonie Pavlović.
– Mimo, że rumba jest tańcem kobiety i faceta, to ja przyjęłam rolę kobiety i anioła i to mi się podobało, bo wasz taniec był spójny z tym co odebrałam – mówiła Pawlović.
Dodała, że na uwagę zasługuje choreografia, która zamaskowała niedociągnięcia, ale – jak podkreśliła jurorka – całość wypadła dobrze.
– Wprawdzie do tańca ci daleko – żartowała Iwona Pawlović – Ale dzisiaj widziałam twoją staranność w wykonaniu niewielkiej ilości kroków rumby – pochwaliła jurorka.
Choreografia oraz sposób jej zatańczenia przez Michała przypadł do gustu Joannie Fraszyńskiej.
Bardzo mi się podobało to widowisko teatralne. Byłeś bardzo pięknym aniołem – mężczyzną. Miałeś radość w sobie – skomentowała jurorka.
Widzom również spodobał się taniec Michała. Ostatecznie jaślanin zajął czwarte miejsce. Z programem, decyzją telewidzów, pożegnała się Jagna Marczułajtis. Taniec z gwiazdami wchodzi w decydująca fazę, w programie zostało tylko sześć par, które zobaczymy już za tydzień.
Julka K.
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ami z Krakowa
Ami z Krakowa
2024 lat temu

Wzruszający, piękny taniec-gratuluję Paulinie i Michałowi !

Klaudia
Klaudia
2024 lat temu

Michał ma póki co to 20 lat a nie 22…

dragoness
dragoness
2024 lat temu

Do łez rozbawiły mnie spekulacje o płci aniołów. Trzeba doczytać troszkę, moje panie. Na początek Kossakowska i Ćwiek, Biblia i legendy hebrajskie póżniej. Albo odwrotnie.

P.B.
P.B.
2024 lat temu

„Żartowała Iwona”…ależ ona ma poczucie humoru…Michał powinien wygrać!!

Back to top button
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x