r e k l a m a
KulturaMBP

Słoneczny Zakątek Dobrej Zabawy zaprasza

Dinuś – ostatni dinozaur, figlarne pszczółki, wakacyjny kram różności i gry memory, to zeszłotygodniowe atrakcje Słonecznego Zakątka Dobrej Zabawy. W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaśle trwa wakacyjny cykl zajęć, na który zapraszamy wszystkie dzieci wypoczywające w mieście.

Słoneczny Zakątek Dobrej Zabawy zaprasza
Od 31.07 – 02.08.2012 r. na najmłodszych czekają kolejne spotkania z książką i dobrą zabawą. W środę 1 sierpnia Oddział dla Dzieci (ul. Kołłątaja 1) zaprasza na malowanie w wigwamie w trakcie którego powstaną barwne tatuaże i wesołe makijaże. Również w środę Filia nr 1 (ul. Sobniowska 34) proponuje stworzenie Misiowej Mini Galerii, w której znajdzie się cała kolekcja niedźwiadków.
W Filii nr 2 (ul. Kopernika 8) we wtorek 31 lipca można wziąć udział w dniu pirata i na fali morskiej przygody przenieść się do tajemniczego zakątka skarbów i błękitnej żeglugi. W czwartek 2 sierpnia w Filii nr 3 (ul. Szopena 22) w ramach fabryki cudaków powstaną kartonowe ludziki. Wszystkim spotkaniom towarzyszy głośne czytanie wartościowej literatury dla dzieci.
Zajęcia odbywają się o godzinie 12.00. Szczegółowy plan znajduje się na stronie Biblioteki www.mbp.jaslo.pl.
Zapraszamy!
MBP w Jaśle)

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x