JDKKultura

Studnia Kulturalna: Zumba fitness dla każdego

Zumbie fitness, nowej, niezwykle energetycznej i radosnej odmianie fitness, poświęcone będzie kolejne – dwudzieste – spotkanie z cyklu „Studnia Kulturalna JDK”. W piątek (3 bm.) o godz. 17. poprowadzi je Katarzyna Przepiórka, licencjonowana instruktorka tej fantastycznie kształtującej sylwetkę i sprawiającej wyjątkową przyjemność formy ćwiczeń.

Plakat (kliknij aby powiększyć)
Katarzyna Przepiórka opowie o zaletach zumby fitness i zaprosi do wspólnej zabawy. Zważywszy, że zumba fitness, to bardzo ekscytująca i dynamiczna kombinacja fitness z rytmami latynoskich i międzynarodowych merengue, salsy, cumbii, reggetonu, flamenco, tańca brzucha, cha-chy, rumby, twista i wiela innych, karnawałowy wieczór w „Studni Kulturalnej JDK” zapowiada się znakomicie.
W kolumbijskim slangu „Zumba” oznacza „baw się i ruszaj”, a za jej twórcę uchodzi Kolumbijczyk Beto Perez zawodowy tancerz i choreograf współpracujący m.in. z Shakirą. W Jaśle prekursorką tej zyskującej coraz większą popularność formy fitness jest Katarzyna Przepiórka, instruktorka tańca i choreografka, która w zeszłym roku zaczęła prowadzić zajęcia zumby fitness w Szkole Podstawowej nr 2. Szybko zyskały one zagorzałych zwolenników, których krąg wciąż się powiększa.
Wszystkich, którzy chcieliby poznać podstawy zumby fitness i zrelaksować się przy dobrej zabawie, JDK zaprasza piątkowe spotkanie w „Studni Kulturalnej”. Mile widziany strój i obuwie sportowe uczestników. Zaproszenia są do odebrania w sekretariacie JDK, tel. 13-44-351-50.
JDK

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x