r e k l a m a
KulturaMDK

Święto Żaków z Jasła i powiatu jasielskiego

W dniu 17 czerwca 2011 r. o godz. 10.00 ulicami miasta przejdzie barwny korowód braci uczniowskiej, która w tym dniu przejmie władzę z rąk Starosty Jasielskiego i Burmistrza Miasta Jasła.

(kliknij aby powiększyć)
Pochód będzie szedł ulicami: Mickiewicza, Czackiego, Kołłątaja, Kościuszki – Rynek.
Na Rynku w godz. 10.30 – 13.00 odbędą się prezentacje artystyczne przygotowane przez uczniów jasielskich gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z powiatu jasielskiego.
Wcześniej, o godz. 9.30 w budynku Starostwa Powiatowego odbędzie się sesja Młodzieżowej Rady Powiatu Jasielskiego, podczas której uczniowie złożą postulaty na ręce włodarzy Miasta i Powiatu.
Organizatorem Żakinady 2011 jest Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle. Współorganizatorzy: Starostwo Powiatowe w Jaśle, Urząd Miasta Jasła.
MDK Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
SS
SS
2024 lat temu

Niech młodzież nie opuszcza i na stałe zostanie w Urzędzie miasta i Starostwie Powiatowym.Niech wykorzysta swój bogaty potencjał intelektualny i wdroży go z pożytkiem dla siebie i mieszkańców.Niech w imieniu mieszkańców podziękują ludziom,którzy dbają wyłącznie o własne,prywatne interesy.Dobra okazja na przewietrzenie obu urzedów.

brak rozsądku
brak rozsądku
2024 lat temu

dzisiaj przeprowadzona wycinka i przecinka drzew w ul.Ujejskiego niejako potwierdza nieudolność decydentów miejskich .W żadnym przypadku nie jest to okres na takie roboty.Ta rządząca Jasłem ekipa kiedyś takim samym sposobem również zniszczyła wiele ogromnych drzew naprzeciwko Urzędu miejskiego.Dzisiaj sterczące kikuty zostają wycinane.

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x