KulturaMDK

Święto Żaków z Jasła i powiatu jasielskiego

W dniu 17 czerwca 2011 r. o godz. 10.00 ulicami miasta przejdzie barwny korowód braci uczniowskiej, która w tym dniu przejmie władzę z rąk Starosty Jasielskiego i Burmistrza Miasta Jasła.

(kliknij aby powiększyć)
Pochód będzie szedł ulicami: Mickiewicza, Czackiego, Kołłątaja, Kościuszki – Rynek.
Na Rynku w godz. 10.30 – 13.00 odbędą się prezentacje artystyczne przygotowane przez uczniów jasielskich gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z powiatu jasielskiego.
Wcześniej, o godz. 9.30 w budynku Starostwa Powiatowego odbędzie się sesja Młodzieżowej Rady Powiatu Jasielskiego, podczas której uczniowie złożą postulaty na ręce włodarzy Miasta i Powiatu.
Organizatorem Żakinady 2011 jest Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle. Współorganizatorzy: Starostwo Powiatowe w Jaśle, Urząd Miasta Jasła.
MDK Jasło

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
brak rozsądkuSS Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
SS
Gość
SS

Niech młodzież nie opuszcza i na stałe zostanie w Urzędzie miasta i Starostwie Powiatowym.Niech wykorzysta swój bogaty potencjał intelektualny i wdroży go z pożytkiem dla siebie i mieszkańców.Niech w imieniu mieszkańców podziękują ludziom,którzy dbają wyłącznie o własne,prywatne interesy.Dobra okazja na przewietrzenie obu urzedów.

brak rozsądku
Gość
brak rozsądku

dzisiaj przeprowadzona wycinka i przecinka drzew w ul.Ujejskiego niejako potwierdza nieudolność decydentów miejskich .W żadnym przypadku nie jest to okres na takie roboty.Ta rządząca Jasłem ekipa kiedyś takim samym sposobem również zniszczyła wiele ogromnych drzew naprzeciwko Urzędu miejskiego.Dzisiaj sterczące kikuty zostają wycinane.

Close
X