Czarni Jasło pokonali przed własną publicznością OKS Mokrzeszów 2:1 (foto)

Wielka Sobota okazała się bardzo szczęśliwa dla zawodników Naszej drużyny, którzy pokonali zespół z Mokrzyszowa 2:1. Zwycięską bramkę strzela dla Czarnych w 88 minucie Damian Kulig.

Czarni pokonali OKS Mokrzeszów 2:1 (fot. Marek Dybaś)

Czarni rozpoczęli mecz bardzo dobrze bo już w 8 minucie przepięknym strzałem Piotr Chrząszcz wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie. W 17 minucie kontuzji doznał Marcin Warchoł i musiał zostać zmieniony przez Łukasza Urbana. W 29 minucie bardzo dobrej sytuacji nie wykorzystuje Filip Świątkowski, który nie zachował zimnej krwi i po jego strzale piłka przelatuje nad poprzeczką bramki strzeżonej przez O. Wardzałę. Ten sam zawodnik w 39 minucie może mówić o ogromnym pechu. Po rajdzie z blisko połowy boiska piłka po jego strzale ląduje na słupku bramki gości. Na przerwę Czarni schodzą z jednobramkowym prowadzeniem.

Druga połowa zaczęła się niestety bardzo źle dla podopiecznych Roberta Podkulskiego. Po błędzie obrony OKS Mokrzyszów wyrównuje po strzale głową Jacka Rożka. Czarni za wszelką cenę chcieli wygrać ten mecz, lecz niestety nie mogli sobie stworzyć klarownej sytuacji strzeleckiej. W 78 minucie piłkę uderza Piotr Chrząszcz, lecz w tej sytuacji bramkarz gości wychodzi obronną ręką.

W 88 minucie Czarni zdobywają zwycięskiego gola. Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska piłka spada pod nogi Damiana Kuliga i ten zapewnia Czarnym Jasło 3 punkty.

Zobacz galerię zdjęć z meczu autorstwa Marka Dybasia.

Czarni: Bazan- Dziedzic, Szydło, Nabożny, Grzesiak, Munia (77″ Tusiński), Chrząszcz, Szopa (92″ Jamuła), Warchoł (17″ Urban), Kulig, Świątkowski (78″ Piwowar)