KulturaMBP

VI Festiwal Poezji i Prozy – oferta dla najmłodszych

Dobra zabawa, ciekawe spotkanie, kreatywne warsztaty i filmowa podróż po Stumilowym Lesie – to propozycje, z których skorzystają najmłodsi, biorący udział w projekcie kulturalnym jasielskiej MBP.

Kliknij aby powiększyć
Już wkrótce, 20 września z dziećmi spotka się Dariusz Rekosz, pisarz, autor powieści dla dzieci i młodzieży. Twórca m.in. serii książek o Morsie, Pinkim czy Czarnym Maćku.
Spotkanie z autorem odbędzie się o godz. 9.00 w Czytelni MBP.
21 września, najmłodsi obejrzą bezpłatną projekcję filmu „Kubuś i przyjaciele”. Ta ponadczasowa opowieść o losach „misia o bardzo małym rozumku” i jego leśnych przyjaciół, przyniesie wiele radości wielbicielom popularnej postaci Disneya.
Seans odbędzie się o godz. 10.00 w kinie „Syrena”(wstęp za bezpłatnymi biletami). Dla chcących pobawić się fantazją i wstąpić do świata książkowych postaci, 23 września przygotowano warsztaty plastyczne z malarką i ilustratorką książek dla dzieci – Małgorzatą Flis.
Warsztaty odbędą się o godz. 10.30 w Czytelni MBP.
Szczegółowy program VI Festiwalu Poezji i Prozy dostępny jest na stronie internetowej www.mbp.jaslo.pl.
Kliknij aby powiększyć
Projekt VI Festiwal Poezji i Prozy, dofinansowany jest ze środków Ministra Kultury  i Dziedzictwa Narodowego. Patronat medialny nad Festiwalem objęły: TVP Rzeszów, Polskie Radio Rzeszów, TVJ Telewizja Kablowa Jasło, Gazeta Codzienna „Nowiny” oraz portal www.nowiny24.pl.
MBP w Jaśle

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x