r e k l a m a
KulturaMBP

W Jaśle startują Cyklokarpaty. Już w sobotę!

Już w najbliższą sobotę Miasto Jasło i Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów wraz z Siecią Sklepów MPM zapraszają do wzięcia udziału i kibicowania w kolejnym Maratonie Rowerowym Cyklokarpaty.pl w Jaśle organizowanym w ramach Międzynarodowego Festiwalu Sportu w Jaśle.

W Jaśle startują Cyklokarpaty. Już w sobotę!
Maratony Rowerowe Cyklokarpaty.pl to zawody rowerowe dla amatorów, w których może wziąć udział każdy, kto posiada sprawny rower i kask. Organizatorzy przygotowali w Jaśle trzy trasy o długościach 22, 60 i 79 kilometrów, których mapy znajdują się na stronie internetowej www.cyklokarpaty.pl/jaslo. Tam również znajdziecie link do zapisów na zawody, a warto nadmienić, że na liście startowej jest już blisko pół tysiąca rowerzystów!
Dodatkową atrakcją, którą przygotowuje Jasielska Sieć Sklepów MPM będą bezpłatne zawody rowerowe dla dzieci! Odbędą się one na terenach przyległych do Parku Linowego MOSiR po starcie wyścigu głównego. Zapisy prowadzone będą na miejscu, w Parku Linowym, w godzinach od 10:00 do 11:45. Dzieci podzielone będą na grupy wiekowe:
urodzeni w 2011 roku i później
urodzeni w latach 2008 ­ 2010 ­
urodzeni w latach 2006 ­ 2007 ­
urodzeni w latach 2003 ­ 2005
oddzielnie dziewczynki i chłopcy.
Każde dziecko otrzyma pamiątkowy medal i dyplom, dla najlepszych przygotowane są atrakcyjne nagrody. Limit uczestników to 150 dzieci według kolejności zgłoszeń. Regulamin zawodów znajduje się na stronie www.cyklokarpaty.pl/jaslo.
Organizacja tak dużej imprezy sportowej niesie za sobą chwilową reorganizację ruchu drogowego w mieście. Zawodnicy Maratonu Rowerowego Cyklokarpaty.pl wystartują z terenów MOSiR (od strony ul. Chopina) w dwóch grupach – o 11:00 i 11:30 i przejadą ulicami:
Chopina,
3-Maja,
Kołłątaja,
Kościuszki,
Kazimierza Wielkiego,
Lwowską,
Na Kotlinę w kierunku Gorajowic
W godzinach 10:55 – 11:10 oraz 11:25 – 11:40 należy zatem spodziewać się utrudnień w ruchu drogowym na czas przejazdu zawodników.
Zwycięzcy najkrótszego dystansu mogą pojawić się na mecie zlokalizowanej na terenach MOSiR już o godzinie 12:20 – zachęcamy do kibicowania zawodnikom!
(Cyklokarpaty.pl)

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x