r e k l a m a
JDKKulturaWażne wydarzenia

W JDK: Koncert New Bone oczarował słuchaczy

Gromkie oklaski towarzyszyły występowi formacji New Bone w Jasielskim Domu Kultury. Zespół zaprezentował na żywo swój ostatni album „Destined”, udowadniając, że mają jeszcze wiele do powiedzenia na polu jazzu akustycznego.

W JDK: Koncert New Bone oczarował słuchaczy
Muzycy rozpoczęli koncert od utworu: „ We’ll see”, które otwiera płytę. Po powitaniu słuchaczy przez lidera grupy, Tomasza Kudyka, przeszli do kolejnej kompozycji zatytułowanej „New Ballad for”. Z utworu na utwór zespół penetrował kolejne rejony akustycznego jazzu, wykazując się dużym feelingiem i sprawnością w ukazywaniu kolejnych barw muzycznych.
W JDK: Koncert New Bone oczarował słuchaczy
Kompozycje „Altanowa 18” i „At Last Free” ukazały wysoki kunszt wykonawczy grupy i zasłużenie nagrodzone zostały dużymi brawami. Na zakończenie zabrzmiał tytułowy utwór z albumu „Destined”, który wyostrzył apetyt fanów jazzu na kolejne imprezy z muzyką jazzową.
Zespół wystąpił w składzie: Tomasz Kudyk – trąbka, Marcin Adamczak – kontrabas, Paweł Kaczmarczyk fortepian, Bartłomiej Prucnal – saksofon altowy oraz Dawid Fortuna – perkusja.
JDK

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Janosik
Janosik
2024 lat temu

ktos to w ogole i szczegole zaglada poza mna na ten portal?

olo
olo
2024 lat temu

zagląda zagląda,
ale ostatnio coś ten portal obniżył loty.

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x