r e k l a m a
JDKKultura

W JDK: Muzyczna edukacja najmłodszych

Z entuzjastycznym przyjęciem młodziutkiej publiczności spotkała się audycja edukacyjna „Zespoły muzyczne wokół nas”, która odbyła się w minionym tygodniu (22 bm.) w sali widowiskowej Jasielskiego Domu Kultury.

W JDK: Muzyczna edukacja najmłodszych
Był to drugi już w tym roku szkolnym koncert w formie audycji muzycznej przygotowany specjalnie dla uczniów szkół podstawowych przez Prywatną Szkołę Muzyczną I i II st. w Jaśle, we współpracy z Jasielskim Domem Kultury. Celem tych wyjątkowych audycji jest umuzykalnianie dzieci poprzez kontakt z żywą muzyką oraz szerzenie kultury muzycznej.
W JDK: Muzyczna edukacja najmłodszych
Zaproszeni na koncert uczniowie młodszych klas jasielskich „podstawówek” usłyszeli wybrane utwory muzyki klasycznej oraz rozrywkowej w wykonaniu zespołów instrumentalnych i wokalnych jasielskiej Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II st. Na scenie JDK wystąpiły duety, tria, kwartety, a także zespół wokalny oraz chór szkolny, a na zakończenie – Młodzieżowa Orkiestra Dęta Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Jaśle oraz Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Jaśle.
W JDK: Muzyczna edukacja najmłodszych
Występy młodych artystów zrobiły na jeszcze młodszej widowni tak wielkie wrażenie, że nie obeszło się bez bisów.
JDK

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x