Kultura

W najbliższą niedzielę Festyn Parafialny w Przysiekach

Już w najbliższą niedzielę 1 lipca, w miejscowości Przysieki koło Jasła odbędzie się XIV Festyn Parafialny „Disco polo Przysieki 2018”. Imprezie niezmiennie od kilku lat towarzyszy mini gala muzyki disco polo.

W najbliższą niedzielę Festyn Parafialny w Przysiekach
W najbliższą niedzielę Festyn Parafialny w Przysiekach
Początek imprezy zaplanowany jest na godzinę 15, kiedy to nastąpi oficjalne otwarcie oraz przywitanie zaproszonych gości. Otwarciu towarzyszyć będzie pierwsza część rodzinnych konkursów. Na godzinę 16 zaplanowano prezentację sprzętu ratowniczego oraz pokaz ratownictwa w wykonaniu lokalnych jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych w gminy Skołyszyn.
O godzinie 17 na scenie pojawi się zespół ludowy, który zabawiać będzie pierwszych gości niedzielnej imprezy, na scenie pojawią się także młode talenty z Gminy Skołyszyn.
Od godziny 19 na scenie królować będzie muzyka disco polo. Jako pierwszy wystąpi zespół Extra Mocni, godzinę później scena należeć będzie do trzech przyjaciół – Konrada oraz dwóch Kamilów – czyli grupy Shantel. Godzina 21 to występ gwiazdy wieczoru – w zasadzie trzech gwiazd Angeliki, Pauliny i Justyny, czyli trio TOP GIRLS – zespołu, który w przeciągu dwóch lat wbił się do czołówki muzyki disco polo. Zespół jest twórcą takich hitów jak „Zakochana”, czy „Mleczko”, które w sieci obejrzano już ponad 30 milionów razy.
Po bloku koncertowym przyjdzie czas na losowanie nagród głównych z biletów wstępu na Festyn. Od 22:30 do białego rana trwać będzie dyskoteka pod gwiazdami.
Na miejscu dla dzieci przygotowano liczne atrakcje m.in loteria fantowa, zjeżdżalnie, wesołe miasteczko.
Całkowity dochód z imprezy zostanie przekazany na dokończenie budowy Kościoła w miejscowości Przysieki k/Jasła. Bilet cegiełka w cenie 10 zł dostępny przy wejściu na plac imprezy. Dzieci do lat 12 wstęp całkowicie bezpłatny.
Organizatorzy

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x