Kultura

W niedziele gwiazdy disco polo w Przysiekach!

Niedziela w powiecie jasielskim upłynie pod znakiem disco polo. Wszystko za sprawą XII Festynu Parafialnego w Przysiekach. Impreza będzie jedną z największych imprez disco w naszym powiecie.

Plakat
Początek festynu zaplanowany jest na godzinę piętnastą. Na scenie pojawią się młodzi artyści z gminy Skołyszyn, a także uczniowie Szkoły Podstawowej w Przysiekach. Godzinę później dla gości przygotowano konkursy rodzinne z atrakcyjnymi nagrodami.
O siedemnastej rozpocznie się pokaz ratownictwa połączony z prezentacją sprzętu jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Skołyszynie, a także w Pustej Woli.
Kilka minut po osiemnastej na scenie usytuowanej przy Szkole Podstawowej w Przysiekach, rozpoczną się koncerty. Jako pierwszy wystąpi zespół Rompey z Jasła. Twórca kilku hitów disco polo. Jaślanie mają na swoim koncie już ponad jedenaście milionów odsłon teledysków w serwisie Youtube.
Na dziewiętnastą zaplanowany jest występ zespołu JOKER, czyli utwory hitów „Zołza”, czy „Aparatka”. Gwiazdą wieczoru będzie zespół MeGustar, twórca hitów „Daj buziaka”, a także „A ja tak, a ty nie”.
Po występie gwiazd disco polo, publiczność bawił będzie zespół METRUM. W międzyczasie odbędzie się też losowanie nagród głównych z biletów wstępu.
Impreza ma charakter charytatywny. Bilet cegiełka kosztował będzie 10 zł. Dzieci do lat 12 wstęp bezpłatny. Całkowity dochód z imprezy zostanie przekazany na dokończenie budowy kościoła w Przysiekach.
Komitet Budowy Kościoła w Przysiekach

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x