r e k l a m a
KulturaMDK

W sobotę Dzień Dziecka z MDK

Ponownie zapraszamy wszystkie dzieci w sobotę 16 czerwca 2012 r. na imprezę z okazji Dnia Dziecka, która nie odbyła się planowo 1 czerwca z powodu niesprzyjających warunków pogodowych.

Plakat (kliknij aby powiększyć)
Tym razem zapraszamy w godzinach 11.00 – 16.00 – miejsce: Stadion „Czarnych” przy ul. Śniadeckich w Jaśle.
Na przybyłych czekają atrakcje i niespodzianki – dmuchane zamki, trampolina, ścianka wspinaczkowa, przejażdżki na konikach, możliwość postrzelania replikami prawdziwej broni (zaprasza Czarny Korpus Południa), warsztaty hip-hop, malowanie twarzy, tatuaże, konkursy i konkurencje sportowe, happening z niespodzianką, aukcja autografów znanych osób, piana strażacka, samochody służb ratowniczych oraz konkurencje przygotowane przez jasielskich strażaków – w ramach obchodów 20-lecia Państwowej Straży Pożarnej.
Program imprezy:
11.00 – 12.45 – występy artystyczne wychowanków MDK i uczniów SP nr 2 w Jaśle,
12.45 – 13.15 – konkurs MALOWANIE KREDĄ,
13.15 – 14.00 – Rodzinna Olimpiada Sportowa,
14.00 – 14.45 – Konkurs TALENT SHOW,
15.00 – 16.00 – Koncert MIX PRZEBOJÓW – wystąpią soliści MDK w Jaśle wraz z Dariuszem Wickowskim- finalistą Szansy na sukces.
Imprezę współorganizują: Starostwo Powiatowe w Jaśle, Urząd Miasta w Jaśle, MOSiR Jasło, Powiatowe Młodzieżowe Centrum Wolontariatu, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle.
Sponsorzy:
PGNiG SA, Karpacki Oddział Obrotu Gazem Gazownia Jasielska, Starostwo Powiatowe w Jaśle, Urząd Miasta w Jaśle, Karpacka Spółka Gazownictwa, Oddział Zakład Gazowniczy w Jaśle, Sieć Jasielskich Sklepów MPM, Habys Sp. z o.o., Hotel Perła Jasło, Trafunek Sp. z o.o., Jasielskie Stowarzyszenie Jeździeckie, Piekarnia Ciastkarnia Jan Wątroba, Gran-Pik Liwocz, Trans-Wiert Sp. z o.o., Agro-Market, Masarnia Trio Sp. J. i Masarnia Domicela Sp. z o.o., LiModa Salon Sukien Ślubnych, Pizzeria Bartolini, Bank PKO SA Oddział 1 w Jaśle, PPHU Astra Sp. z o.o.
Serdecznie zapraszamy!
Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x