KulturaMBP

Warsztaty plastyczne dla dzieci

Warsztaty plastyczne dla dzieci
Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle zaprasza dzieci i młodzież na warsztaty plastyczne prowadzone przez Ewę Stiasny, które odbędą się w 18 października 2010 r. Półtoragodzinne warsztaty dla dzieci i młodzieży rozpoczynać się będą kolejno o 8.30; 10.00 i 11.30 w Czytelni Głównej MBP w Jaśle (ul. Kołłątaja1).
Ewa Stiasny – grafik, projektant, ilustrator książkowy, wydawca. Absolwentka Wydziału Konserwacji i Restauracji Starych Druków i Grafiki oraz Pracowni Ilustracji Książkowej warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Książka Toona Tellegena „Nie każdy umiał się przewrócić” z jej ilustracjami zdobyła Dużego Donga w 2005 r.
Za ilustracje i opracowanie graficzne do książki „Tydzień Konstancji” Olgi Masiuk otrzymała nominację do nagrody Książka Roku IBBY 2009.
Warsztaty odbędą się w ramach projektu „Twórcy, Słowa, Obrazy”, który realizowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Zainteresowanych prosimy o kontakt z Oddziałem dla Dzieci MBP w Jaśle. ( tel.: 13 446 26 02; e-mail: mgasiorowska@mbp.jaslo.pl)
MBP

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x