KulturaWażne wydarzenia

We wrześniu kolejna edycja festiwalu muzycznego KRUSHFEST

Pomysłodawcą imprezy jest perkusista formacji KRUSHER – Adam Pucykowicz. Sam Zespół KRUSHER powstał w listopadzie 2002 roku. Od tego czasu nagrał 2 płyty demo -„Born To Krush” „Keep On Krushing”- oraz singiel “The Beast Within”, album „Forward”, koncert DVD „LIVE 2008″, singiel „Ogień” które otrzymały wiele pozytywnych recenzji.

Zapowiedź (kliknij, aby powiększyć)
Zagrał ponad 150 koncertów w całej Polsce, utwory zespołu emitowane były w kilkudziesięciu rozgłośniach radiowych w Polsce i za granicą. Muzyka KRUSHER to połączenie heavy metalu i rock’n’rolla, co bardzo dobrze sprawdza się na koncertach. Obecnie zostały ukończone prace na dwoma nowymi utworami przeznaczonymi do produkcji teledysku: „Solvent” i pierwszy polskojęzyczny utwór; „Ogień” KRUSHER’a charakteryzuje mocne uderzenie i pozytywny przekaz na scenie.
Obok tradycyjnych metalowych riffów potrafi ukazać tez inne oblicze grając ballady czy wykonując podczas występów utwór instrumentalny na gitary akustyczne, po którym następuje solówka perkusyjna. Wyróżniającą się postacią w zespole jest charyzmatyczna wokalistka, która swym głosem i energią porywa publiczność do wspólnej zabawy.
Wielokrotnie koncertował u boku gwiazd polskiej czołówki min. TSA, HUNTER, KAT&ROMAN KOSTRZEWSKI, ACID DRINKERS, IRA, RAZ DWA TRZY, RENATA PRZEMYK, KAZIK STASZEWSKI&BULDOG, LOMBARD. ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY, MECH, KSU, CAŁA GÓRA BARWINKÓW, PROLETARYAT, TOTENTANZ, TURBO, LOMBARD jak również gwiazd zagranicznych: BLAZE BYLEY (ex-frontmen Iron Maiden), SABATON (heavy metal ze Szwecji) TYR (viking metal w Wysp Owczych), TIM RIPPER OWNES (ex Judas Priest).
Ostatnie sukcesy grupy to: trasa koncertowa (Rzeszów-Kraków-Wrocław) u boku Jelonka – jednego z najlepszych instrumentalistów w Polsce oraz I miejsce jako nowość na Podkarpackiej liście Przebojów Radia Rzeszów.
W latach 2006-2008 odbyły się 3 edycje muzyczno-sportowe „Muzyka, Sport&Rock’n’roll”. Imprezy te były oparte na koncertach lokalnych wykonawców. Wyjątkiem stanowi rok 2007, gdzie na imprezę przyjechał ze Stalowej Woli Delusion. W roku kolejnym tj. 2008 zagrał nominowany do Fryderka Totentanz. Podczas tej imprezy odbywały się turnieje piłkarskie, w których brały udział zespoły uczestniczące w koncercie oraz Fani i Przyjaciele.
W roku 2009 przeobraziliśmy imprezę w Festiwal Muzyczny KRUSHFEST. Podczas imprezy zaprezentowały się lokalne grupy oraz z powodu licznych kontuzji i braku kondycji (kac) odbył się ostatni raz turniej piłkarski.
W 2010 postawiliśmy sobie bardzo wysoko poprzeczkę robiąc z koncertu międzynarodową imprezę.
Gwiazdą festiwalu został Tim Ripper Owens były wokalista Judas Priest, odbywający trasę koncertową po Europie min.Berlin, Warszawa, Wiedeń, Oslo itd. Skład uzupełnili Crimes Of Passions z Wilkiej Brytani oraz Thunderbolt z Norwegii. Skład uzpełnili: Krusher, Monstrum, Day To Come oraz Accied Diened.
Głównymi partnerami imprezy od samego początku są: Urząd Miasta Jasło Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.
Organizatorzy

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
4nubis
4nubis
2024 lat temu

„Polska jezyk trudna jezyk” – 24 WRZEŚNIA a nie „24 wrzesień”.

Prognoza Pogody
Prognoza Pogody
2024 lat temu

Dzięki właśnie takiego materiału szukałem. Interesująco podana wiedza

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x