Kultura

Wernisaż wystawy Foto Varia w Nowym Żmigrodzie (foto)

Od wtorku 12 listopada w Gminnym Ośrodku Kultury w Nowym Żmigrodzie przez najbliższe dwa tygodnie można oglądać wystawę członków sekcji fotograficznej Stowarzyszenia Miłośników Jasła i Regionu Jasielskiego.

Wernisaż wystawy Foto Varia w Nowym Żmigrodzie
Obecnie w skład sekcji wchodzi 11 twórców a są nimi: Tomasz Kasprzyk, Anna Benkhaled, Wiesław Kuchta, Artur Warchoł, Jacek Dietl, Jacek Owiński, Grzegorz Zarzyka, Dorota Czernecka, Anna Papciak, Wacław Mendys, Maria Brzostowska.
Na wernisażu, otwierającym wystawę, sala GOK-u w Nowym Żmigrodzie wypełniła się zaproszonymi gośćmi, którzy mogli zobaczyć fotografie i podzielić się swoimi uwagami z autorami prac. Przez najbliższe 2 tygodnie mieszkańcy Nowego Żmigrodu i okolic mogą przyjść i zobaczyć profesjonalne fotografie. – Wystawa Foto Varia jest świetną okazją do tego by zobaczyć jak się tworzy profesjonalne fotografie  i poprzez obserwację nauczyć się  jak wygląda kadrowanie i gra światłem na zdjęciach – podkreślał Tomasz Kasprzyk podczas wernisażu.
Wernisaż wystawy Foto Varia w Nowym Żmigrodzie
Zorganizowanie wystawy w miejscu Gminnego Ośrodka Kultury w Nowym Żmigrodzie, to dobra okazja do promocji Jasła, poprzez współpracę Stowarzyszenia Miłośników Jasła i Regionu Jasielskiego  oraz Towarzystwa Miłośników Nowego Żmigrodu.
Wernisaż wystawy Foto Varia w Nowym Żmigrodzie
W trakcie przeglądania wystawy Foto Varia można zagłosować na wybrane przez siebie dwie prace, konkurs ma dać nowe spojrzenie dla członków sekcji fotograficznej w jakim kierunku powinni pójść w dalszej twórczości.
Wystawa będzie czynna do 24 listopada, organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników fotografii do skorzystania z możliwości zobaczenie galerii prac.
(MS)

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x