Kultura

XXI sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży przed nami

1 czerwca br. odbędzie się kolejna sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży. To już XXI spotkanie młodych Polaków, którzy będą dyskutować o życiu młodych we współczesnej Polsce. Tematem tegorocznego SDiM jest „Miejsce młodych – jakiej przestrzeni publicznej potrzebuje młodzież”, temat łatwy tylko z pozoru.

XXI sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży przed nami
Do zmagań konkursowych, aby otrzymać mandat młodego posła lub posłanki przystąpiło kilka dwuosobowych drużyn z Gimnazjum Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Jaśle. Efekty ich pracy wśród młodszych i starszych jaślan poznamy 16 kwietnia.
Zapraszamy mieszkańców Jasła, a szczególnie młodzież jasielską do udziału w ankiecie, która posłuży do opracowania projektu działań stworzenia przestrzeni dla młodych.
Uczniowie Gimnazjum Nr 2 mają już na swoim koncie inicjatywy takie jak Powiatowe Młodzieżowe Centrum Wolontariatu MOC Wolontariatu czy Młodzieżowa Rada Miejska Jasła. Wszystkie te inicjatywy powstałe w czasie realizacji debat SDiM przy współpracy władz miasta i Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle udało się doprowadzić do szczęśliwego końca. Przyłączcie się i do tej inicjatywy drodzy jaślanie.
Zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnej ankiecie.
(ID)

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x