r e k l a m a
Kultura

Żakinada 2011. Znamirowski: "dzięki Wam Jasło będzie miastem młodości"

Uczniowie szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych z Jasła i powiatu jasielskiego wzięli udział w Żakinadzie 2011, która co roku odbywa się na jasielskim rynku.

Żakinada 2011. Znamirowski: "dzięki wam Jasło będzie miastem młodości" (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)
Impreza rozpoczęła się uroczystym przejściem ulicami Mickiewicza, Czackiego, Kołątaja, Kościuszki aż na płytę jasielskiego rynku, gdzie odbyły się pokazy, prezentacje oraz konkursy dla żaków.
Wcześniej, o godz. 9.30 w budynku Starostwa Powiatowego odbyła się sesja Młodzieżowej Rady Powiatu Jasielskiego, podczas której uczniowie złożyli postulaty na ręce włodarzy Miasta i Powiatu.
Później Starosta Jasielski Adam Kmiecik wraz z zastępcą Burmistrz Miasta Jasła na ręce króla i królowej imprezy włożyli pamiątkowe klucze do miasta.
Żakinada 2011. Znamirowski: "dzięki wam Jasło będzie miastem młodości" (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)
– Przepracowaliście dobrze rok szkolny. Dzisiaj, gdy stoimy u progu wakacji oddajemy im klucze do bram powiatu i miasta. Życzymy udanej zabawy. Zarządzajcie powiatem z rozsądkiem i sprawiedliwie i bawcie się tak, aby wszyscy czuli się bezpiecznie – powiedział Adam Kmiecik, starosta Jasielski
– Oddaje dziś w wasze ręce klucz do miasta. To właśnie wy dzisiaj będziecie nim zarządzać. To dzięki wam Jasło stanie się miastem młodości. – Powiedział Wiceburmistrz Miasta Jasła Leszek Znamirowski
Organizatorem Żakinady 2011 jest Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle. Współorganizatorzy: Starostwo Powiatowe w Jaśle, Urząd Miasta Jasła.
Zobacz fotorelację (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)
Przemysław Janas
Jaslonet.pl

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
SS Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
SS
Gość
SS

Byłoby wspaniale,jeśli zdolna młodzież,mająca wizję zrobienia coś dobrego i pożytecznego dla Jasła pozostała w obu urzedach do końca kadencji i podziękowała w imieniu mieszkańców ludziom,którzy patrzą przez pryzmat własnych kieszeni i niczego oprócz prężenia piersi do kamer nie zrobili i oni już nie zrobią

Zobacz także

Close
Close
X