r e k l a m a
Kultura

Zaproszenie na Charytatywny maraton Zumba & Piloxing

Wszystkich tych, którzy dbają o dobrą sylwetkę, a przy okazji chcieliby zrobić coś dobrego dla drugiego człowieka zapraszamy w sobotę, 22. października od godziny 16:00 do hali jasielskiego MOSiRu na trzygodzinny,Charytatywny maraton Zumba & Piloxing. Celem imprezy jest zebranie funduszy na operację, chorej na Zespół Arnolda Chiariego Patrycji Hućko.

Zaproszenie na Charytatywny maraton Zumba & Piloxing
Zaproszenie na Charytatywny maraton Zumba & Piloxing
Siedmioletnia mieszkanka Gorzyc, w powiecie jasielskim cierpi na to schorzenie, polegające na ucisku części móżdżka na rdzeń kręgowy. Z pozoru zdrowa dziewczynka nie może biegać, skakać i bawić się normalnie, tak jak jej rówieśniczki.
Zaproszenie na Charytatywny maraton Zumba & Piloxing
Każdy gwałtowny ruch może zakończyć się dla niej atakiem bólu, drętwieniem kończyn, a nawet utratą przytomności. Jedyną szansą na normalne życie dla Patrycji jest skomplikowana operacja neurochirurgiczna w klinice, w Barcelonie, której koszt oszacowano na co najmniej 80 tysięcy złotych.
Z pomocą przyszli ludzie dobrej woli, instruktorki Zumby i Piloxingu: Gabriela Stopkowicz, Małgorzata Potera, Małgorzata Sikora i Paulina Korga , które przygotowały specjalnie dla Was ten maraton.
Zumba to połączenie tańców latynoamerykańskich z fitnesem, Piloxing zaś to połączenie pilatesu, boksu i tańca, ćwiczenia idealne dla wszystkich ceniących sobie zdrowy tryb życia. Na imprezie nie zabraknie również zabiegów kosmetycznych i konsultacji pielęgnacyjno-makijażowych z doradcą pielęgnacyjnym amerykańskiej firmy Mary Kay.
Wstęp na imprezę nie będzie biletowany, prosimy jedynie o dowolnej wielkości wpłatę do puszki, która za pośrednictwem fundacji Siepomaga zostanie przekazana na leczenie Patrycji.
Podajemy również link do internetowej zbiórki będziemy wdzięczni za każdą wpłaconą na konto złotówkę. W imieniu Patrycji dziękujemy i zapraszamy na sobotnią imprezę!
Małgorzata Hućko
mama Patrycji

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x