r e k l a m a
Kultura

#Zasmakuj w Jaśle… na wynos – wesprzyj miejscową gastronomię

Decyzją rządu po raz kolejny ograniczona została działalność lokali gastronomicznych. Nie jest możliwa obsługa gości na miejscu, a dozwolone jest jedynie przygotowywanie jedzenia na wynos lub z dowozem.

Chcąc wesprzeć jasielską branżę gastronomiczną, szczególnie dotkniętą przez pandemię wirusa COVID-19, Miasto Jasło wspólnie z Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej (CITiK) przygotowało akcję promocyjną pn. #Zasmakuj w Jaśle … na wynos, do której chcielibyśmy Państwa zachęcić.

Zasady akcji są bardzo proste. Na stronie internetowej Urzędu Miasta w zakładce BIZNES oraz CITiK, a także na Facebooku publikowana i na bieżąco aktualizowana jest lista jasielskich lokali serwujących jedzenie na wynos i/lub z dowozem. Z tej gastronomicznej bazy odzwierciedlającej kulinarną mapę Jasła może skorzystać każdy bez żadnych ograniczeń. Gorąco do tego zachęcamy. Pomóżmy sobie wzajemnie. Wykorzystajmy ten czas na wypróbowanie menu z nowych miejsc. Każde zamówienie ma przecież ogromne znaczenie.

Masz restauracje, bar czy kawiarnie w Jaśle? Przygotowujesz jedzenie na wynos lub z dowozem do domu? Nie ma Cię jeszcze w naszej bazie? Skontaktuj się z nami! Szczegółowe informacje można uzyskać w Wydziale Wspierania Przedsiębiorczości tel. +48 13 44 86 371, mail: wp@um.jaslo.pl.

UMJ

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
gate.io
3 miesięcy temu

I may need your help. I’ve been doing research on gate io recently, and I’ve tried a lot of different things. Later, I read your article, and I think your way of writing has given me some innovative ideas, thank you very much.

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x