Przegląd mediów

Bogdan Hućko obiektywnym okiem zza winiety: „Nie przystoi”

Prawda jest tak stara jak gra w piłkę nożną. Mecz trwa 90 minut i kończy się dopiero po ostatnim gwizdku sędziego. Wyraźnie nie pamiętają o tym zawodnicy Karpat Krosno i Czarnych Jasło, którzy wygrywali zgodnie po 2-0, a rywale zdołali im strzelić po dwie bramki.

Bogdan Hućko obiektywnym okiem zza winiety: „Nie przystoi”(fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Szczególnie kuriozalna jest utrata punktów w Jaśle. Stracić dwie bramki w 90 minucie i doliczonym czasie to wyczyn, który nie przystoi drużynie walczącej o trzecią ligę. W V lidze grano do końca w Dukli i Nowotańcu. Gole w ostatnich sekundach meczów zdobywali byli zawodnicy … Czarnych Jasło – Michał Kmiecik dla Wisłoki Nowy Żmigród i Jarosław Muzyka dla Nafty Jedlicze.