Przegląd mediówWażne wydarzenia

Ekspres Reporterów: niejasności wokół śmierci motocyklisty

We wtorek 23-go maja br. na antenie telewizyjnej dwójki w programie Ekspres Reporterów wyemitowany został materiał dotyczący niejasności wokół śmierci 22-letniego wówczas Sebastiana Patla, który zginął w wypadku. Do zdarzenia doszło trzy lata temu, 26 kwietnia 2008 roku.

Ekspres Reporterów: niejasności wokół śmierci motocyklisty (fot. TVP)

Rodzice młodego motocyklisty nie mogą pogodzić się z tragiczną śmiercią swojego syna. Ich zdaniem wymiar sprawiedliwości nie ujawnił całej prawdy o śmierci ich dziecka.

Z ustaleń dziennikarzy  Ekspresu Reporterów wynika, że technik policyjny to sąsiad kierującego pojazdem, natomiast drugi z policjantów to narzeczony córki kierowcy passata.

Obejrzyj materiał

Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
JKS fan
JKS fan
2024 lat temu

Tak pracuje jasielska policja i dlatego zaufanie rośnie.

ciech
ciech
2024 lat temu

JKS fan: Policja pracuje tak jej prokuratura pozwala.

ciech
ciech
2024 lat temu

JKS fan: Policja pracuje tak jak jej prokuratura pozwala.

xx
xx
2024 lat temu

jasielski sąd, prokuratura, policja to jeden układ, znajomości. Wystarczy mieć znajomości w prokuraturze, policji i sądzie. Jaslo jest małe, każdy ma kogoś znajomego, który kogoś zna. Wszystko się da załatwic… w jasielskiej policji sądzie wrobiono wielu niewinnych ludzi… mam nadzieje że kiedyś sprawiedliwość dopadnie sędziów, prokuratorów i policjantów… że kiedyś zapłacą za to co robią..

bodzio
bodzio
2024 lat temu

Mam pytanie – co znaczy sąsiad i w jakiej odległości mieszkali od siebie? A może tak coś na temat biegłych rzeczoznawców jak oceniali i ci z naszego terenu i z innego terenu, ci którzy byli powołani za namaszczeniem rodziców? A może jeszcze jaki jest wyrok? A może jeszcze jakzeznawał w sądzie jeden z kolegów zresztą nauczyciel ( dotyczy prędkości jazdy)? Wydaj się, że znamy zbyt mało faktów a tak szybko ferujemy wyroki. Mam też wiele uwag co do pracy policji ale nie może być tak, że być może niewinny człowiek kiewrowca samochodu ma zebrać wszystkie pomyje na siebie. Nie może… Czytaj więcej »

SS
SS
2024 lat temu

Co znaczy sąsiad ? Ten Pan ma nikłe rozeznanie w obowiązującym,a nie przestrzeganym prawie przez obywateli , przez policję,prokuraturę i nie tylko jasielską.Proszę sobie jedno uzmysłowić.Jeśli istnieje jakikolwiek niewyjaśniony wątek rzutujący światło na kierunek prowadzonekj sprawy,to nikt łaski nie robi i nie może obojętnie się zachować,tym bardziej prokuratura,Tylko chciec,to móc i trzeba się znać,a nie z teczki partyjnej awansowany i każde udokumentowaną skargę odrzucać.Najlepiej nic nie robić i brać potężne gaże.

litość
litość
2024 lat temu

KIEDY SĄDY ZACZNĄ KARAĆ ZA POMAWIANIE I OCZERNIANIE ?????

temida
temida
2024 lat temu

Już po wpisach widac kto łupie w klawiaturę:-) Prawda w oczy kole? Mam nadzieję że sprawiedliwość zwycięży. Za dużo ostatnio tych „pomyłek” i „uchybień” policji. Niewinni ludzie za to niestety płacą! Z tego co mówili w reportażu sprawą zajmuje się ktos wyżej z Komendy Głównej i Ministerstwa Sprawiedliwości. Tak sobie myślę, że redaktorzy nie bawili by się w pomówienia tylko stwierdzali fakty jakie znaleźli w aktach sprawy. W tak poważnej sprawie na pewno nie polegali tylko na słowach. Policja i kierowca mieli swoją szansę aby się wypowiedzieć na temat okoliczności wypadku. Dlaczego milczeli? A jeżeli chodzi o kierowcę to przecież… Czytaj więcej »

zulu
zulu
2024 lat temu

Jesteś winny jesteś martwy cyt, {PUNISHER }i wszystko w temacie sprawca niech się boi

aaben
aaben
2024 lat temu

„jasielski sąd, prokuratura, policja to jeden układ, znajomości. Wystarczy mieć znajomości w prokuraturze, policji i sądzie. Jaslo jest małe, każdy ma kogoś znajomego, który kogoś zna. Wszystko się da załatwic… w jasielskiej policji sądzie wrobiono wielu niewinnych ludzi… mam nadzieje że kiedyś sprawiedliwość dopadnie sędziów, prokuratorów i policjantów… że kiedyś zapłacą za to co robią..” Na zapłatę zasługuje szczególnie jeden jasielski biegły, który twierdzi przed sądem, że widzi policjanta w sądzie pierwszy raz a policjant pod przysięgą zeznał, że spotykał się z biegłym wielokrotnie i dowoził nawet do domu biegłego dokumenty ze spraw, które prowadził. Mafia to pikuś w porównaniu… Czytaj więcej »

Back to top button
10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x