Przegląd mediów

Na majówkę pociągiem

Wydłużone terminy obowiązywania biletu turystycznego, bieszczadzkie interREGIObusy oraz dodatkowe kursy pociągów REGIO, interREGIO i REGIOekspress – taką specjalną ofertę na najbliższy majowy weekend dla swoich pasażerów proponują Przewozy Regionalne. Dodatkowo, dzięki ofertom promocyjnym, bilety kolejowe można kupić jeszcze taniej, nawet od 1 zł.

Już od 30 kwietnia za rozsądną cenę można pociągiem wyjechać na długi majowy weekend w Bieszczady lub na Roztocze. Fot. Wit Hadło

Tegoroczna majówkowa oferta Przewozów Regionalnych skierowana jest do wszystkich, którzy chcą spędzić czas wolny w najbardziej malowniczych miejscach Polski, udając się tam pociągiem w rozsądnej cenie. Korzystając z połączeń Przewozów Regionalnych, będzie można wygodnie dotrzeć m.in. w Bieszczady i na Roztocze.

W Bieszczady najwygodniej będzie można dojechać bezpośrednimi autobusami Przewozów Regionalnych z Katowic i Krakowa do Ustrzyk Górnych przez Tarnów i Rzeszów. Dwa interREGIObusy na tej trasie – dzienny i nocny – będą kursowały od 30 kwietnia do 3 maja, zatrzymując się w wielu miejscowościach stanowiących doskonałe punkty wypadowe na górskie szlaki, m.in. w Wetlinie, Cisnej, Bukowcu i Polańczyku. W Katowicach autobusy będą skomunikowane z pociągami interREGIO do i z Wrocławia.

Od 1 do 3 maja w czasie majówki bezpośredni pociąg REGIO połączy rano Rzeszów z Zamościem z możliwością wieczornych powrotów.
Pasażerowie korzystający z połączeń interREGIO i interREGIO-bus mogą kupić przez Internet Super Bilety, których ceny zaczynają się już od 1 zł. Pasażerowie Przewozów Regionalnych mogą skorzystać również z Biletu turystycznego, który będzie ważny już od czwartku, 30 kwietnia (od godz. 18) do poniedziałku, 4 maja (do godz. 6).

Z takim karnetem można odbyć nieograniczoną liczbę podróży wszystkimi pociągami i interREGIObusami Przewozów Regionalnych po całym kraju oraz dodatkowo skorzystać z połączeń innych przewoźników regionalnych.

and
Super Nowości

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x