Przegląd mediów

Nowoczesny obiekt rośnie w oczach!

Trwa rozbudowa i modernizacja Jasielskiego Domu Kultury. Postanowiliśmy sprawdzić, na jakiem etapie obecnie znajduje się to jedno z największych, najważniejszych i najbardziej oczekiwanych przedsięwzięć w mieście. – Prace idą pełną parą i przebiegają zgodnie z harmonogramem – cieszy się Janusz Szewczyk, dyrektor Jasielskiego Domu Kultury.

Nowoczesny obiekt rośnie w oczach!

Inwestycja ruszyła w marcu br. Współfinansowany jest ze środków UE. Wartość projektu wynosi 4 mln 290 tys. 981 euro, a wartość unijnego dofinansowania – 2 mln 831 tys. 690 euro.

– Zaczyna się sukcesywnie wyłaniać kształt pięknego i supernowoczesnego obiektu na miarę XXI wieku – nie kryje radości dyr. Szewczyk. – Krośnieńskie Przedsiębiorstwo Budowlane wykonuje prace pod presją czasu. Przynajmniej na razie wszystko na to wskazuje, że inwestycja zostanie oddana w terminie. Zostały wymienione okna, a aktualnie trwają prace wewnątrz obiektu (kładzione są płytki) – informuje.

Prace mają zostać sfinalizowane do 30 września br. – Już za kilka tygodni będziemy bez wstydu zapraszać gości, zapewniając im ciekawą ofertę kulturalną – dodaje dyrektor.

Wioletta Zuzak
Super Nowości

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
qqq
qqq
2024 lat temu

Taa z tymi białymi panelami wygląda wspaniale!…

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x