r e k l a m a
Przegląd mediów

Uchodźcy terroryzują personel szpitali

Eksperci ostrzegają, że wkrótce przez nasz region przetoczy się fala uchodźców. Czy czeka nas to, co dzieje się w Niemczech? „Imigranci zaatakowali personel nożami, w konsekwencji ataków jeden z lekarzy musiał zostać poddany operacji, a dwie pielęgniarki trafiły na oddział intensywnej terapii. Nikt nie został ukarany.

A imigranci wciąż idą… Kolejny milion okupuje Bałkany, czekając na przerzut w głąb Europy. Fot. Archiwum
A imigranci wciąż idą… Kolejny milion okupuje Bałkany, czekając na przerzut w głąb Europy. Fot. Archiwum

Co spotkałoby Niemca, gdyby ugodził lekarza i pielęgniarki nożem? Albo gdyby wylał swój zarażony syfilisem mocz na twarz pielęgniarki, narażając ją tym samym na infekcję? Trafiłby do więzienia. W przypadku tamtych ludzi jednak nic, póki co, nie zrobiono”. – To fragment dramatycznego listu czeskiej lekarki, pracującej w jednym z monachijskich szpitali. List opublikowano w jednej z niezależnych czeskich stacji telewizyjnych, a zamieszczono na portalu fronda.pl. Jest pełen innych, niemniej drastycznych opisów.

Od gruźlicy po syfilis

„Wielu muzułmanów odmawia leczenia przez kobiecy personel, a my, jako kobiety, odmawiamy udawania się do tych zwierząt, zwłaszcza z Afryki. Relacje pomiędzy personelem a imigrantami stają się coraz gorsze” – pisze.

I dodaje. „Wielu imigrantów ma AIDS, syfilis, gruźlicę otwartą i inne egzotyczne choroby, których w Europie nie potrafimy leczyć. Gdy w aptece otrzymują receptę i dowiadują się, że muszą zapłacić gotówką, wywołuje to u nich niewyobrażalne oburzenie, zwłaszcza jeśli chodzi o leki dla dzieci. Imigranci porzucają wtedy swoje dzieci i powierzają je personelowi apteki, mówiąc: W takim razie sami je wyleczcie! Policja ochrania już więc nie tylko kliniki i szpitale, ale również duże apteki”.

Przeczytaj pełny tekst artykułu w papierowym wydaniu Super Nowości.

Anna Moraniec
Super Nowości

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

6
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
MagdamoniaantyPolakdawno temu Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Gradner
Gość
Gradner

dobrze że chociaż lokalne media o tym napiszą, bo w mainstreamowych mediach mamy niestety islamską propagandą stworzoną prze Niemcy

dawno temu
Gość
dawno temu

Ale to stary artykuł, czytałem go w październiku 2015 – niezłe tempo.

Polak
Gość
Polak

wyjąć spod prawa, strzelać z ostrej amunicji w przypadku agresywnego zachowania. Zdelegalizować antypolskie organizacje: Otwarta Rzeczpospolita, StopHEJT oraz ośrodek monitorowania zachowań rasistowskich i ksenofobicznych. Żadnego socjalu dla nielegalnych imigrantów. Wszystkimi kosztami obciążać indywidualnie przedstawicieli lewactwa lobbującego ściąganie do Polski agresywnych muzułmanów. Szybko zapanuje ład i porządek.

anty
Gość
anty

ludzie obudzcie sie w koncu ! strzelac do tych psów !!! tak jak oni nas traktują !!!

monia
Gość
monia

probowalam kupic bron ostra nie dostaniecie tylko mozna bez zezwolenia kupic bron prochowa ale proch tylko z Czech sprowadzac bo u nas nie kupicie chyba ze zrobic samemu w domu

Magda
Gość
Magda

Dlaczego Europa stala sie tak otepiala?? Dlaczego udaje, ze nic sie nie dzieje??

Close
X