Przegląd mediów

Uchodźcy terroryzują personel szpitali

Eksperci ostrzegają, że wkrótce przez nasz region przetoczy się fala uchodźców. Czy czeka nas to, co dzieje się w Niemczech? „Imigranci zaatakowali personel nożami, w konsekwencji ataków jeden z lekarzy musiał zostać poddany operacji, a dwie pielęgniarki trafiły na oddział intensywnej terapii. Nikt nie został ukarany.

A imigranci wciąż idą… Kolejny milion okupuje Bałkany, czekając na przerzut w głąb Europy. Fot. Archiwum
A imigranci wciąż idą… Kolejny milion okupuje Bałkany, czekając na przerzut w głąb Europy. Fot. Archiwum

Co spotkałoby Niemca, gdyby ugodził lekarza i pielęgniarki nożem? Albo gdyby wylał swój zarażony syfilisem mocz na twarz pielęgniarki, narażając ją tym samym na infekcję? Trafiłby do więzienia. W przypadku tamtych ludzi jednak nic, póki co, nie zrobiono”. – To fragment dramatycznego listu czeskiej lekarki, pracującej w jednym z monachijskich szpitali. List opublikowano w jednej z niezależnych czeskich stacji telewizyjnych, a zamieszczono na portalu fronda.pl. Jest pełen innych, niemniej drastycznych opisów.

Od gruźlicy po syfilis

„Wielu muzułmanów odmawia leczenia przez kobiecy personel, a my, jako kobiety, odmawiamy udawania się do tych zwierząt, zwłaszcza z Afryki. Relacje pomiędzy personelem a imigrantami stają się coraz gorsze” – pisze.

I dodaje. „Wielu imigrantów ma AIDS, syfilis, gruźlicę otwartą i inne egzotyczne choroby, których w Europie nie potrafimy leczyć. Gdy w aptece otrzymują receptę i dowiadują się, że muszą zapłacić gotówką, wywołuje to u nich niewyobrażalne oburzenie, zwłaszcza jeśli chodzi o leki dla dzieci. Imigranci porzucają wtedy swoje dzieci i powierzają je personelowi apteki, mówiąc: W takim razie sami je wyleczcie! Policja ochrania już więc nie tylko kliniki i szpitale, ale również duże apteki”.

Przeczytaj pełny tekst artykułu w papierowym wydaniu Super Nowości.

Anna Moraniec
Super Nowości

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gradner
Gradner
2024 lat temu

dobrze że chociaż lokalne media o tym napiszą, bo w mainstreamowych mediach mamy niestety islamską propagandą stworzoną prze Niemcy

dawno temu
dawno temu
2024 lat temu

Ale to stary artykuł, czytałem go w październiku 2015 – niezłe tempo.

Polak
Polak
2024 lat temu

wyjąć spod prawa, strzelać z ostrej amunicji w przypadku agresywnego zachowania. Zdelegalizować antypolskie organizacje: Otwarta Rzeczpospolita, StopHEJT oraz ośrodek monitorowania zachowań rasistowskich i ksenofobicznych. Żadnego socjalu dla nielegalnych imigrantów. Wszystkimi kosztami obciążać indywidualnie przedstawicieli lewactwa lobbującego ściąganie do Polski agresywnych muzułmanów. Szybko zapanuje ład i porządek.

anty
anty
2024 lat temu

ludzie obudzcie sie w koncu ! strzelac do tych psów !!! tak jak oni nas traktują !!!

monia
monia
2024 lat temu

probowalam kupic bron ostra nie dostaniecie tylko mozna bez zezwolenia kupic bron prochowa ale proch tylko z Czech sprowadzac bo u nas nie kupicie chyba ze zrobic samemu w domu

Magda
Magda
2024 lat temu

Dlaczego Europa stala sie tak otepiala?? Dlaczego udaje, ze nic sie nie dzieje??

Back to top button
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x