Przegląd mediów

Walczą o utrzymanie szpitala

Szpital w Jaśle (kliknij aby powiększyć)

Prawie sto osób do zwolnienia, sto łóżek mniej ma uratować jasielski szpital. Jeżeli plan oszczędnościowy się nie powiedzie, lecznicę może grozić nawet likwidacja.

Sytuacja Szpitala Specjalistycznego w Jaśle pogarsza się z roku na rok. Każdy rok przynosi straty i tym samym rośnie jego zadłużenie. Uzbierało się 12 milionów złotych długów.

Więcej przeczytasz w nr 18 „Nowego Podkarpacia” z 2 maja 2012

Marzena Miśkiewicz
Nowe Podkarpacie

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
HYDRANT
HYDRANT
2024 lat temu

Ciekawe kto ponosi odpowiedzialność za taki stan rzeczy??? Pani redaktor nie napisała.Natomiast korzystając ze znajomości prawa,faktycznie ma rację-może być likwidacja firmy…. Zresztą to nic nowego w Jaśle. To miasto specjalistów na stołkach lansowanych po partyjniacku specjalizuje się w zamykaniu firm,zwalnianiu masowym ludzi za nie swoje winy… Ale jak lud tu żyje nijaki, to czego się spodziewać????? Tylko najgorszego…. A za miedzą w Gorlicach szpital ma zyski!!!!!!!!!!!!

Hihi
Hihi
2024 lat temu

A płace lekarzy są odwrotnie proporcjonalne do stanu szpitala. Czy dalej planują podwyżki?

stan
stan
2024 lat temu

podzielę się paskudną uwagą nt.pracy jasielskich lekarzy.Otóż w poniedziałek ok.godz.8.oo w Przychodnmi Mastej czekając w kolejce przed analityką nie sposób było zauważyć wchodzącego ordynatora oddziału jasielskiego szpitala który ,bez żadnej żenady zabierał listę pacjentów i wlazł do pracy na tzw.prywatną praktykę.Trzepać pieniądze za wizyty ,a pobory lecą na oddziale.Leczę się prywatnie poza Jasłem i nigdzie ani w Rzeszowie,ani Krośnie,ani w Tarnowie żaden ordynator w godzinach pracy nie trzepie chałtury.Pytanie należy zadać ludziom odpowiedzialnym za beznadziejny stan Szpitala ;ile trzeba pieniędzy,ażeby zaspokoić zakusy ludzi pracujących równocześnie na dwóch etatach.?Totalna bezradność Starostwa Powiatowego.Najlepiej zwolnić ludzi,najlepiej do bólu upychać ludzi i sprzęt w… Czytaj więcej »

Back to top button
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x