Przegląd mediówWażne wydarzenia

Z banku zniknęły pieniądze

Z jasielskiego oddziału Getin Noble Bank zniknęło około 500 tysięcy złotych. Od prawie trzech tygodni drzwi oddziału Getin Noble Banku przy ulicy Koralewskiego są zamknięte. Na drzwiach wejściowych banku widnieje informacja, że placówka jest nieczynna z powodów systemowych, a klienci mogą skorzystać z usług placówek w Rzeszowie i Krośnie.

Z banku zniknęły pieniądze(kliknij aby powiększyć)

– Podobno brano fikcyjne pożyczki na różne osoby i dlatego bank jest nieczynny. Tak opowiadała mi koleżanka. Ja też korzystam z usług tego banku, ale na szczęście moje oszczędności są bezpieczne. Mam nadzieję, że bank będzie szybko otwarty, bo nie będę musiała jeździć do Krosna, tylko na miejscu załatwię wszystkie sprawy – mówi napotkana przed bankiem kobieta.

Chcą szybko wyjaśnić sprawę

Placówka Getin Noble Bank SA została zamknięta 20 września br. – Decyzja ta została podjęta w wyniku wykrycia nieprawidłowości w działalności prowadzonej przez naszego partnera – mówi Wojciech Sury, rzecznik prasowy Getin Bank. – Obecnie Bank ściśle współpracuje z organami ścigania w celu jak najszybszego i pełnego wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Z uwagi na dobro prowadzonego postępowania nie możemy komentować szczegółów prowadzonych działań.

Śledztwo trwa

– Wszelkie zgromadzone przez policjantów materiały dotyczące nieprawidłowości w jednym z jasielskich banków przekazaliśmy do Prokuratury Rejonowej w Jaśle, celem wszczęcia w tej sprawie śledztwa – mówi podkom. Łukasz Gliwa, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jaśle.

– Komenda Powiatowa Policji w Jaśle przesłała do Prokuratury Rejonowej w Jaśle materiały dotyczące nieprawidłowości w Oddziale Getin-Banku w Jaśle. Prowadzimy śledztwo w tej sprawie. Jest ona trudna i skomplikowana. Na razie żadne zarzuty nie zostały nikomu postawione – zaznacza Kazimierz Łaba, zastępca Prokuratora Rejonowego w Jaśle. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że pokrzywdzeni ponieśli straty w wysokości około 500 000 złotych – dodaje.

Środki są bezpieczne

Wojciech Sury zapewnia, że środki zdeponowane w placówce franczyzowej Getin Banku w Jaśle są w pełni bezpieczne, a klienci, którzy założyli w niej lokaty otrzymają swoje środki wraz z należnymi im odsetkami.

/mm/
Nowe Podkarpacie

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
egon
egon
2024 lat temu

W Waszym portalu brakuje podstawowych rzeczy widać nieudolność . Np. Gdzie kupie sadzonki drzew owocowych w Jaśle. Gdzie naprawię zepsuty rower, gdzie kupię części do starego AGD, itd.

do pawel
do pawel
2024 lat temu

co za miasto….korporacje zatrudniają byle kogo to takie są efekty, niedawno laska z playa w jaśle klepała masowo umowy i zgarniala telefony, teraz zapewne to samo tylko z kredycikami…brawo dla pomyslowych jaslan :/ co za czasy….

CHORE PAŃSTWO !!!
CHORE PAŃSTWO !!!
2024 lat temu

Polacy to wspaniały naród! Z Polakami można wszystko! Polaków nie można obrazić. Nic ich nie rusza. Można im zabić komendanta głównego policji. Można opchnąć za pół ceny ich majątek narodowy. Można im zabić prezydenta. Można wpuścić do ich kraju tabuny spekulantów,którzy im obrobią portfele. Można im rąbnąć pieniądze,które odkładają na stare lata. Można im płacić za pracę jak Murzynom na plantacji bawełny,żeby starczyło tylko na michę. A oni zniosą jeszcze podwyżkę podatku. Można ich okłamywać bez końca i w najprymitywniejszy sposób. Nic ich nie rusza. Są wielkim,wolnym i niemożliwym do obrażenia Narodem.

wujek
wujek
2024 lat temu

Dobra,dobra,ale czy już ustalono kto zapierdasił te pieniądze

Back to top button
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x