Pierwszy sparing Czarnych Jasło na plus. Przełom Besko pokonany 3:0 (foto, TV)

Zwycięstwem 3:0 dla podopiecznych trenera Roberta Hapa zakończył się pierwszy pojedynek sparingowy w okresie przygotowawczym do zbliżającej się rundy rewanżowej.

alt=
Pierwszy sparing Czarnych Jasło na plus. Przełom pokonany 3:0 (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Spotkanie na boisku przy ulicy Sportowej w Jaśle rozpoczęło się z kilkunastominutowym opóźnieniem spowodowanym sprawami organizacyjnymi. Wynik został otworzony bardzo szybko, gdyż już w piątej minucie bramkę dającą prowadzenie jasielskiemu zespołowi zdobył Warchoł, który wykorzystał dokładne wykonanie podanie jednego z kolegów z zespołu.

alt=

Druga bramka w meczu padła w dwudziestej piątej minucie. Wtedy to Grzegorz Munia z dwudziestu pięciu metrów pokonał bramkarza Przełomu Besko strzałem w długi róg. Pierwsza odsłona meczu zakończyła się prowadzeniem Czarnych Jasło 2:0.

W drugiej odsłonie spotkania gra była bardziej wyrównana. Obydwa zespoły atakowały, jednak tylko Czarni Jasło zdołali zdobyć jeszcze jedną bramkę. Na dziesięć minut przed końcowym gwizdkiem sędziego kropkę nad „i” postawił Skała, który pokonał goalkeepera gości.

Połowy meczu zostały rozegrane 2×35 minut.

– Pierwszy sparingowy mecz na naszą korzyść. Wynik w meczach kontrolnych nigdy nie jest najważniejszy. Cieszy mnie, że chłopcy zdobyli kolejne zdolności motoryczne – komentował dla Jaslonet.pl trener Czarnych Jasło Robert Hap.

Zobacz fotorelację z pierwszego meczu sparingowego Czarnych Jasło autorstwa Przemysława Janasa w naszej fotogalerii.