Rozmaitości i ciekawostki

1000 odblasków dla najmłodszych

1000 odblasków przekaże Miasto Komendzie Powiatowej Policji w Jaśle na rzecz akcji Odpowiedzialny Kierowca realizowanej w ramach kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł”. Odblaski rozdawane będą dzieciom z jasielskich przedszkoli i szkół podstawowych podczas prowadzonych przez policjantów zajęć profilaktyczno-edukacyjnych.

1000 odblasków dla najmłodszych
1000 odblasków dla najmłodszych

Odpowiedzialny Kierowca to akcja skierowana do dzieci, młodzieży i dorosłych, a jej celem jest propagowaniewśród wszystkich uczestników ruchu drogowego dobrych postaw na drodze. – Edukujemy w zakresie trzeźwości za kierownicą, znajomości przepisów drogowych, kultury na drodze oraz odpowiedzialnego zachowania, które zapewni bezpieczną podróż wszystkim użytkownikom drogi – podkreśla Iwona Byczek, pełnomocnik burmistrza ds. profilaktyki.

Miasto realizuje wiele zadań z zakresu profilaktyki w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Przeciwdziałania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii. Wśród nich jest m.in. Jasielski Uniwersytet Dziecięcy, Trener Osiedlowy i Wakacyjne Czwartki Artystyczne.

UMJ

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x