Rozmaitości i ciekawostki

Absolutorium dla Zarządu Związku Gmin Dorzecza Wisłoki w Jaśle

Logo ZGDW

11 czerwca 2013 r. w siedzibie Związku Gmin Dorzecza Wisłoki w Jaśle odbyło się posiedzenie Zgromadzenia Związku, któremu przewodniczył Krzysztof Augustyn, Przewodniczący Zgromadzenia Związku, Wójt Gminy Nowy Żmigród.

W obradach uczestniczyło 18 burmistrzów i wójtów z 20 gmin należących do Związku

Zgodnie z przyjętym porządkiem obrad, sprawozdanie z działalności Zarządu Związku za 2012 r. przedstawił Andrzej Czernecki – Przewodniczący Zarządu, Burmistrz Miasta Jasła, natomiast skarbniczka Związku – Dorota Jeziorowska omówiła sprawozdanie z wykonania budżetu za 2012r.

Zgromadzenie Związku Gmin Dorzecza Wisłoki w Jaśle, po zapoznaniu się ze sprawozdaniami: z wykonania budżetu i finansowym, pozytywną opinią Regionalnej Izby Obrachunkowej w Rzeszowie, działając na wniosek Komisji Rewizyjnej Związku, jednogłośnie udzieliło Zarządowi Związku Gmin Dorzecza Wisłoki w Jaśle absolutorium z wykonania budżetu Związku za rok 2012.

ZGDW Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
bhp
bhp
2024 lat temu

co to za kuriozum?W składzie jego brakuje tak poważnych przedstawicieli miast,jak burmistrza Pilzna,Burmistrza Dębicy,Prezydenta Mielca.Natomiast istnieje wójt Skołyszyna,Wisłoka do Skołyszyna jak Odra do Jasła.

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x