r e k l a m a
Rozmaitości i ciekawostki

Absolutorium dla Zarządu Związku Gmin Dorzecza Wisłoki w Jaśle

Logo ZGDW

11 czerwca 2013 r. w siedzibie Związku Gmin Dorzecza Wisłoki w Jaśle odbyło się posiedzenie Zgromadzenia Związku, któremu przewodniczył Krzysztof Augustyn, Przewodniczący Zgromadzenia Związku, Wójt Gminy Nowy Żmigród.

W obradach uczestniczyło 18 burmistrzów i wójtów z 20 gmin należących do Związku

Zgodnie z przyjętym porządkiem obrad, sprawozdanie z działalności Zarządu Związku za 2012 r. przedstawił Andrzej Czernecki – Przewodniczący Zarządu, Burmistrz Miasta Jasła, natomiast skarbniczka Związku – Dorota Jeziorowska omówiła sprawozdanie z wykonania budżetu za 2012r.

Zgromadzenie Związku Gmin Dorzecza Wisłoki w Jaśle, po zapoznaniu się ze sprawozdaniami: z wykonania budżetu i finansowym, pozytywną opinią Regionalnej Izby Obrachunkowej w Rzeszowie, działając na wniosek Komisji Rewizyjnej Związku, jednogłośnie udzieliło Zarządowi Związku Gmin Dorzecza Wisłoki w Jaśle absolutorium z wykonania budżetu Związku za rok 2012.

ZGDW Jasło

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
bhp Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
bhp
Gość
bhp

co to za kuriozum?W składzie jego brakuje tak poważnych przedstawicieli miast,jak burmistrza Pilzna,Burmistrza Dębicy,Prezydenta Mielca.Natomiast istnieje wójt Skołyszyna,Wisłoka do Skołyszyna jak Odra do Jasła.

Close
X