Rozmaitości i ciekawostki

Bezpłatne konsultacje w zakresie dofinansowania sprzętu medycznego

Sieć Life + prowadzi bezpłatne konsultacje w zakresie dofinansowania sprzętu medycznego Do końca września sieć Life+ organizuje w swoich placówkach bezpłatne konsultacje w zakresie możliwości uzyskania dofinansowania PFRON (PCPR) na zakup wózków elektrycznych w 2012 r.

Bezpłatne badania w Jaśle

Ogólnopolska inicjatywa dotyczy wszystkich salonów medycznych skupionych w ramach sieci (Rehmed, Nasze Zdrowie, Life+). W czasie trwania akcji można dowiedzieć się jak uzyskać dofinansowanie, właściwe wypełnić wniosek oraz dobrać odpowiedni sprzęt. Adresy i numery kontaktowe do wszystkich placówek znajdują się na stronie www.life-plus.pl

Konsultacje pozwolą dowiedzieć się więcej na temat refundacji oraz możliwości otrzymania wsparcia finansowego przez osoby niepełnosprawne. Akcja skierowana jest do ogółu osób niepełnosprawnych zainteresowanych aktualnymi informacjami związanymi z refundacją zakupu elektrycznego wózka inwalidzkiego. Porady będzie można uzyskać w godzinach pracy salonów do końca września.

„Warto zorientować się w kwestiach proceduralnych i administracyjnych związanych z refundacją wózków elektrycznych, zwłaszcza w obecnym roku. Znajomość aktualnych przepisów może przełożyć się na szybszy dostęp do oczekiwanego sprzętu. Osoby koordynujące akcję odpowiedzą na wszelkie pytania zainteresowanych, pomogą w przygotowaniu wniosku oraz doradzą we wszystkich proceduralnych kwestiach, które należy spełnić , aby otrzymać środki na zakup wózka inwalidzkiego z napędem elektrycznym” – mówi Przemysław Szafran, koordynujący akcję z ramienia Life+.

Robert Noremberg

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x