r e k l a m a
Rozmaitości i ciekawostki

Cyfryzacja telewizji: uwaga na oszustów!

Policja ostrzega przed oszustami, którzy powołując się na nieprawdziwe informacje w związku z trwającym procesem cyfryzacji telewizji naziemnej namawiają do kupna odbiorników satelitarnych i podpisywania umów abonamentowych.

 alt=
Cyfryzacja telewizji: uwaga na oszustów!

Funkcjonariusze odnotowują przypadki oszustw, w których sprawcy próbują wykorzystać trwający proces cyfryzacji telewizji naziemnej. Aby przekonać do zakupu swojej oferty, nieuczciwi sprzedawcy informują, że jeżeli konsument nie kupi oferowanego przez nich dekodera satelitarnej platformy cyfrowej, nie będzie miał dostępu do telewizji.

Policja ostrzega – nie dajmy się oszukać. Zwracajmy szczególną uwagę na domokrążców oferujących dekodery lub anteny satelitarne, którzy chcą sprzedać sprzęt po promocyjnej cenie. Zdarzają się także przypadki, kiedy sprawcy namawiają do zakupu nieodpowiednich odbiorników satelitarnych lub proponują podpisywanie fikcyjnych umów abonamentowych. Policjanci przestrzegają przed nierozważnym podpisywaniem jakichkolwiek dokumentów. Najbardziej narażoną grupą osób są ludzie starsi i samotnie mieszkający. Przestrzegajmy swoich bliskich przed tego typu oszustwami.

Małgorzata Oczoś
rzecznik prasowy wojewody podkarpackiego

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
@@
@@
2024 lat temu

pierdol*enie zabroncie wszystkiego i zawod przedstawiciela padnie bo ktos kogos oszyukal to od razy wszystkich do jednego wora…
nie podpisuj kredytu, nie kupuj antenty, nie zmieniaj dostawcy pradu, nie zmien abonamentu na telefon…nie rob nic niech kwitnie monopolizm …

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x