Artykuł sponsorowanyRozmaitości i ciekawostki

Dlaczego warto zarejestrować konto w PZbuk?

Od początku 2017 roku, kiedy to weszła w życie nowa ustwa hazardowa już kilkanaście firm otrzymało licencję na oferowanie zakładów sportowych na terenie Polski. Tak na prawdę od tego czasu rynek zakładów bukmacherskich w naszym kraju zmienił się diametralnie. Bukmacherzy, którzy działali w szarej strefie, albo wycofali się z Polski, albo nie są już tak popularne jak przed rokiem 2017.

Jedną z firm, która zakończyła działalność w marcu 2017 roku, chcąc działać zgodnie z prawem jest firma ComeOn. Był to dość popularny bukmacher, który jednak nie rozwinął do końca skrzydeł nad Wisłą, co uniemożliwiło mu nowe prawo hazardowe. Co się odwlecze to nie uciecze, ponieważ niejako na fundamentach tej firmy powstał, nowy, w pełni legalny bukmacher PZbuk – jest to skrót od Polskie Zakłady bukmacherskie. Firma ta otrzymała licencję nr. PS4.6831.26.2017, wydaną przez Ministra Finansów w dniu 28 czerwca 2018 roku. Niecałe pół roku zajęło tej firmie uruchomienie strony internetowej do zawierania zakładów przez internet – witryna wystartowała na początku stycznia 2019 roku.

Bonusy i promocje w PZbuk

Opisywany bukmacher przykłada ogromną wagę do promocji oferowanych dla nowych klientów. Od niedawna wprowadził do swojej ofert nowy bonus powitalny, który reklamuje pod nazwą „zamień 200zł na 500zł”. Co to oznacza? Użytkownik który posiada juz zarejestrowane konto gracza i wpłaci pierwszy depozyt w wysokości co najmniej 100zł, otrzymuje dodatkowo 10% więcej do wpłacanej kwoty, do maksymalnie 500zł. Jasną sprawą jest fakt, że gracz, który chce skorzystać z pełnej kwoty bonusu musi wpłacic do najmniej 200zł – stąd hasło reklamowe tej promocji. Do niedawna bonusem powitalnym w pzbuk było darmowe 50zł, które użytkownik otrzymywał po zawarciu pierwszego kuponu za minimum 50zł – promocja ta to już jednak przeszłość, a naszym zdaniem obecna promocja jest o wiele bardziej korzysta – pzbuk poszedł więc w dobrą stronę jeśli chodzi o promocje dla graczy.

Inne zalety tego bukmachera

Wśród zalet jakie udało nam się wychwycić korzystając ze strony PZbuk, jest na pewno sama witryna – miła dla oka i bez przesadnego przepychu, zachęca do dłuższego z niej korzsytania i co najważnijesze nie męczy wzroku jak inne witryny z źle dobraną kolorystyką. Biorąc pod uwagęm kursy i ogólną ofertę spotkań to polskie zakłady bukmacherskie nie odbiegają od konkurencji, kursy są wysokie, a wszystkie dyscypliny sportowe jak i najważnijesze wydarzenia piłkarskie czy siatkarskie ułożone w taki sposób, aby można je było szybko odnaleźć.

Nam nie pozostaje nic innego jak zaprosić wszystkich kibiców sportowych, szukających jeszcze więcej emocji niż na boiskach, do odwiedzenia strony pzbuk i rejestracji konta gracza – na pewno się nie zawiedziesz.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x