Rozmaitości i ciekawostki

I LO w Jaśle – „Srebrna Szkoła 2014”

Jasielskie I LO może posługiwać się znakiem jakości „Srebrnej Szkoły 2014”. W ogólnopolskim XVI Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych Perspektywy 2014 ocenie poddano 2.291 liceów ogólnokształcących i 1.867 techników, z których wyłoniono najlepszych 500 liceów ogólnokształcących i 300 najlepszych techników w Polsce.

I LO w Jaśle - "Srebrna Szkoła 2014"

Głównym kryterium rankingowym są wyniki maturalne, zarówno z przedmiotów obowiązkowych, jak i dodatkowych. W połączeniu z kryterium opartym na sukcesach szkół w olimpiadach daje to zestaw „sztywnych” kryteriów oceny.

W kategorii „Ogólnopolski ranking liceów ogólnokształcących” I LO w Jaśle zajmuje 221. miejsce. W kategorii „Ranking olimpijski” jasielska „Jedynka” zajmuje 151. lokatę. W województwie podkarpackim ILO znajduje się na 11. pozycji.

I LO w Jaśle

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kibic
kibic
2023 lat temu

Rekord Polski pod względem propozycji korepetycji przez nauczycieli. Dlatego polecam drugie LO. Były uczeń absolwent 2012.

Anonimowo
Anonimowo
2023 lat temu

W życiu nie słyszałem żeby nauczyciele proponowali uczniom korepetycje w tej szkole. Jeśli ktoś chodzi to z własnego wyboru.

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x