r e k l a m a
Rozmaitości i ciekawostki

Jaślanie wspierają Michała Szpaka

W najbliższą niedzielę finał programu ,,X-Factor”, w którym znalazł się Michał Szpak z Jasła. W niedzielę będziemy gościć w Jaśle ekipę TVN, która będzie na żywo przekazywać relacje. O całej akcji poinformował nas internauta Tomek.

kliknij aby powiększyć

Fani Michała Szpaka nie pozostali bez odzewu. W ramach pomocy w wygraniu programu przez Michała Szpaka zorganizowali na jednym z portali społecznościowym akcję „Głosuję na Michała”.

– Postanowiliśmy pomóc Michałowi. Wstawienie obrazka na portale społecznościowe nic nas nie kosztuje, a dla Michała może być ono na wagę wygranej w całym programie. – Pisze czytelnik Portalu – Tomek

Czytaj również:

(PJ)

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
emu
emu
2024 lat temu

Z całego serca chciałabym, żeby Michał wygrał. Trzymam kciuki!

i tyle
i tyle
2024 lat temu

logiczne…;) …EMU wszystkie ptaszki trzymamy za Michalem!

Jaślanin
Jaślanin
2024 lat temu

Jaślanie pokażmy w Niedziele że JASŁO jest miastem ludzi normalnych a nie takich „artystów” pokarzmy że nie toleruje się tutaj TVN wojewódzkiego i innych podobnych zboczeńców zorganizujmy manifestacje na Jasielskim rynku to pójdzie w Polskę przyjdźmy z transparentami przeciw tvn i gazecie wyborczej wywieśmy plakaty bojkotujące tvn niech Cały kraj wie że Jasło jest Normalnym Katolickim miastem nie pozwólmy aby na naszym rynku obok Pięknego plakatu na którym jest Nasz Honorowy Obywatel Miasta Błogosławiony Jan Paweł II , obok kościoła Farnego w centrum Naszego miasta pokazywać i nagrywać programy z wojewódzkim w roli głównej .Prawdziwi Jaślanie zbierzmy się na rynku… Czytaj więcej »

do Jaślanina
do Jaślanina
2024 lat temu

Jak pierwszy wyjdziesz z transparentami, wywiesisz je i zajmiesz się organizacją manifestacji, a nie będziesz tylko mocnym w gębie hejterem internetowym to pójdę z Tobą.

pan Bóg Cię opuścił
pan Bóg Cię opuścił
2024 lat temu

widać ze jakis pis-owiec przemawia. Ogarnij sie zanim zaczniesz pisac takie bzdury. manifestacje to mozesz sobie pod domem na ogródku urządzać!

dragoness
dragoness
2024 lat temu

@Jaślanin
Ach jaka katolicka miłość bliźniego przebija z komentarza lokalnego kandydata do Królestwa Niebieskiego. A to takie proste jest przecież; nie kupować Gadzinówki Wyborczej i nie oglądać TVN-u. A „pokarzmy” to oczywiście od „pokarać”, bo jeśli od „pokazać”, to powinno być przez „ż”, ale to z pewnością najnormalniejszy obywatel naszego pięknego grodu świetnie wie.

wiki
wiki
2024 lat temu

I Ty się uważasz za katolika?Wstyd!Powinieneś mieć nick „pseudo-katolik”Pewnie nawet nie rozumiesz nauk Jana Pawła II,bo gdybyś je rozumiał nie wypisywałbyś takich bzdur.Szkoda słów na Twój temat.Cóż zawsze znajdą się ludzie Twojego pokroju.
Michał powodzenia!

SS
SS
2024 lat temu

Nic tak bardziej nie gryzie sumienia,jak zawiść ludzka.Jeśli się komukolwiek cos w zyciu powiedzie,a nie Kalemu,to wg.niego należy to z całą surowościa niszczyć w zarodku.To jest dokładnie odzwierciedleniem oklepanego morału”Siedzi na przyzbie Kali i mocno zawodzi.Przechodzi obok Chrystus i pyta .Czemu Kali tak głośno szlochasz?Kali odpowiada .Padła mi krowa,jedyna zywicielka i cóż ja teraz pocznę.Pyta go Chrystus.Co mam Ci uczynic,abys byl zadowolony.Odpowiada Kali.Niech padnie krowa sasiadowi.

Back to top button
8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x