Rozmaitości i ciekawostki

Jasło w Krośnie – mały paradoks

O ile kibice z Jasła i Krosna nie pałają do siebie wzajemną miłością, o tyle kierowcy i posiadacze samochodów już tych problemów nie mają.

Jasło w Krośnie – mały paradoks
Jasło w Krośnie – mały paradoks

Wskazywać na to może paradoks, który otrzymaliśmy na skrzynkę mailową od jednego z naszych Czytelników. Samochód z Jasła, na jasielskich „blachach” promuje Krosno – ich szlagierowym hasłem „Krosno – Miasto Szkła”.

Nie wiemy czy jest to celowe, czy zupełne przeoczenie, ale wniosek jest jeden – Jasło powinno zrobić swoje naklejki pod tablice rejestracyjne, wszak Jaślanie jeżdżą po całym świecie, promocyjne? Idealnie!

Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Antoś
Antoś
2024 lat temu

Kupił auto w Krośnie, zmienił blachy a ramki zostały.

mnich
mnich
2024 lat temu

Durne jaśloki ! Nie rozumiecie że to wstyd dla Krosna ? Przecież nikt nie chce się z wami kojarzyć , widząc samochód na drodze z rejestracją RJS trzeba zachować nadszczególną ostrożność.

Jaślanin
Jaślanin
2024 lat temu

Drodzy Krośnianie, jeśli nie my, to kto by pracował w Waszym miasteczku. Brak inteligencji powoduje, że musimy tam niestety jeździć i usuwać się jeszcze z drogi, bo umiejętności lokalnych kierowców również pozostawiają dużo do życzenia. Pozostawiam na boku, ten niekulturalny, świadczący o braku kultury i wspomnianym już wcześniej, brakiem inteligencji, komentarz.

??
??
2024 lat temu

kupiony samochod w krosnie to zostalo w czym problem ??

pedro
pedro
2024 lat temu

– a JASŁO miastem super samochodów i a jeszcze lepszych kierowców

całkowite DNO
całkowite DNO
2024 lat temu

Tak tak… ciekawe co napiszą jak całe jasło zostało praktycznie sprzedane. dla mnie DNO !

{xx)
{xx)
2024 lat temu

Gdy mieszkałem w Krośnie, otrzymywałem listy z Polski adresowane: W.P. xx KROSNO koło JASŁA. Teraz mieszkam już w JAŚLE,SŁAWNYM Z WIELU POWODÓW MIEŚCIE, chociaż ciągle rabowane przez krosno, zwłaszcza zakłady przemysłowe.
Nie wyzbyło się Krosno aspiracji, pozostałych po byłym tzw. województwie, którym się stało dzięki JASŁU , które zrezygnowało z ówczesnej oferty WARSZAWY.

Back to top button
7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x