Rozmaitości i ciekawostki

„Kawalekę” wynajmę od zaraz

W Jaśle znajduje się kilka typów  tablic ogłoszeniowych. Są to lokalizacje wybrane nieprzypadkowo, by skupiać się na miejscach, gdzie porusza się największa ilość pieszych. Mają być skuteczne.

„Kawalekę” wynajmę od zaraz (fot. Czytelnik)

Wśród treści pojawiających się na ogłoszeniach możemy zobaczyć najczęściej duże ilości klepsydr, oferty banków, aptek i szmateksów. Dodatkowymi atrakcjami są plakaty, które zapraszają na imprezy, dancingi. Wszędzie, tylko nie w Jaśle. Co skłania jednak młodych ludzi do poszukiwania tutaj swoich „czterech kątów”?

Uważamy, że człowiek ma w naturze uczyć się na błędach, jednak błędy w poszukiwaniu własnej „kawaleki” zdarzać się nie powinny.

(PJ)

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
obiektywnyona. Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ona.
Gość
ona.

Ale „genialny artykuł” haha. oby wiecej takich

obiektywny
Gość
obiektywny

Każdy robi błędy. „Dziennikarze” tego portalu zajęli by się raczej rozliczaniem radnych, władzy z obietnic. Dlaczego w Jaśle nie ma nowych miejsc pracy? dlaczego młodzi ludzie masowo z Jasła uciekają? dlaczego aby zdobyć jakąkolwiek pracę potrzebne są znajomości? Raczej tym powinni zająć się piszący tutaj „dziennikarze”. A może ten portal służy do zajmowania się głupotami i szukanie taniej sensacji? Skąd wiecie czy nie napisał tego starszy człowiek? Ogarnijcie się trochę….

Close
X