Rozmaitości i ciekawostki

„Kawalekę” wynajmę od zaraz

W Jaśle znajduje się kilka typów  tablic ogłoszeniowych. Są to lokalizacje wybrane nieprzypadkowo, by skupiać się na miejscach, gdzie porusza się największa ilość pieszych. Mają być skuteczne.

„Kawalekę” wynajmę od zaraz (fot. Czytelnik)

Wśród treści pojawiających się na ogłoszeniach możemy zobaczyć najczęściej duże ilości klepsydr, oferty banków, aptek i szmateksów. Dodatkowymi atrakcjami są plakaty, które zapraszają na imprezy, dancingi. Wszędzie, tylko nie w Jaśle. Co skłania jednak młodych ludzi do poszukiwania tutaj swoich „czterech kątów”?

Uważamy, że człowiek ma w naturze uczyć się na błędach, jednak błędy w poszukiwaniu własnej „kawaleki” zdarzać się nie powinny.

(PJ)

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ona.
ona.
2024 lat temu

Ale „genialny artykuł” haha. oby wiecej takich

obiektywny
obiektywny
2024 lat temu

Każdy robi błędy. „Dziennikarze” tego portalu zajęli by się raczej rozliczaniem radnych, władzy z obietnic. Dlaczego w Jaśle nie ma nowych miejsc pracy? dlaczego młodzi ludzie masowo z Jasła uciekają? dlaczego aby zdobyć jakąkolwiek pracę potrzebne są znajomości? Raczej tym powinni zająć się piszący tutaj „dziennikarze”. A może ten portal służy do zajmowania się głupotami i szukanie taniej sensacji? Skąd wiecie czy nie napisał tego starszy człowiek? Ogarnijcie się trochę….

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x