r e k l a m a
Rozmaitości i ciekawostki

Konkurs na „Projekt witaczy dla miasta Jasła”

Burmistrz Jasła ogłasza konkurs na „Projekt witaczy dla Miasta Jasła”. Przedmiotem konkursu jest opracowanie projektu nowego promocyjno-informacyjnego znaku Jasła, stanowiącego konstrukcję reklamową (tablicę lub inną formę przestrzenną), który zostanie ustawiony na drogach wjazdowych do miasta w miejsce obecnych witaczy.

Konkurs na „Projekt witaczy dla miasta Jasła”

Konkurs, który ma charakter otwarty i jednoetapowy, skierowany jest do wszystkich zainteresowanych osób, a w szczególności do projektantów i studentów kierunków artystycznych. Autor wybranego projektu otrzyma 8 tys. zł (brutto).

Celem konkursu jest uzyskanie propozycji współczesnej formy przestrzennej trwale związanej z gruntem za pomocą elementów konstrukcyjnych obecnych witaczy, pełniącej funkcję wizytówki Miasta Jasła, zgodnej ze Strategią Wizerunkową Miasta Jasła na lata 2013-2018 oraz Systemem Identyfikacji Wizualnej. Prace konkursowe należy składać do 22 lipca br., natomiast wyniki konkursu ogłoszone zostaną najpóźniej do dnia 7 sierpnia br.

Szczegółowe informacje dot. konkursu są dostępne w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Jaśle tu.

(UMJ)

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
ixi Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ixi
Gość
ixi

powinne byc z drewna w bialo czerwone kolory, z herbem i nazwa miasta in kiscia winigron skoro idziemy w tym kierunku!!! dookola zasadzone piekne zielone kwieciste rododendrony

Close
X