r e k l a m a
Rozmaitości i ciekawostki

Mł. insp. Artur Dudek oblany w celu charytatywnym

I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Jaśle mł. insp. Artur Dudek dołączył do akcji Ice bucket challenge. Przyjął nominację i został oblany lodowatą wodą, wspierając w ten sposób Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Wskazał również kolejnych uczestników akcji.

Mł. insp. Artur Dudek oblany w celu charytatywnym

Mł. insp. Artur Dudek przyjął nominację od Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie mł. insp. Adama Paczosy. I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Jaśle został oblany dwoma wiadrami zimnej wody i wskazał kolejnych trzech uczestników akcji Ice bucket challange. Są nimi: Komendant Powiatowy Policji w Lesku insp. Wiesław Korczykowski, Wojskowy Komendant Uzupełnień w Jaśle ppłk Andrzej Nykiel, Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Krośnie mł. insp. Paweł Owiński.

Nominowani powinni w najbliższym czasie przyjąć „na siebie” kubeł zimnej wody. Akcja ma zwrócić uwagę na trudności, z jakimi mierzą się chorzy na stwardnienie zanikowe boczne.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
AAA
AAA
2023 lat temu

JP

jaślanin
jaślanin
2023 lat temu

A wpłacił pieniądze, czy tylko zoastał oblany i nominował następnych?? Nic nie napisali o tym więc pewnie nie wpłacił na fundację pomagającą ludziom chorym na stwardnienie rozsiane.

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x