r e k l a m a
Rozmaitości i ciekawostki

Mł. insp. Artur Dudek oblany w celu charytatywnym

I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Jaśle mł. insp. Artur Dudek dołączył do akcji Ice bucket challenge. Przyjął nominację i został oblany lodowatą wodą, wspierając w ten sposób Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”. Wskazał również kolejnych uczestników akcji.

Mł. insp. Artur Dudek oblany w celu charytatywnym

Mł. insp. Artur Dudek przyjął nominację od Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie mł. insp. Adama Paczosy. I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Jaśle został oblany dwoma wiadrami zimnej wody i wskazał kolejnych trzech uczestników akcji Ice bucket challange. Są nimi: Komendant Powiatowy Policji w Lesku insp. Wiesław Korczykowski, Wojskowy Komendant Uzupełnień w Jaśle ppłk Andrzej Nykiel, Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Krośnie mł. insp. Paweł Owiński.

Nominowani powinni w najbliższym czasie przyjąć „na siebie” kubeł zimnej wody. Akcja ma zwrócić uwagę na trudności, z jakimi mierzą się chorzy na stwardnienie zanikowe boczne.

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
jaślaninAAA Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
AAA
Gość
AAA

JP

jaślanin
Gość
jaślanin

A wpłacił pieniądze, czy tylko zoastał oblany i nominował następnych?? Nic nie napisali o tym więc pewnie nie wpłacił na fundację pomagającą ludziom chorym na stwardnienie rozsiane.

Close
X