r e k l a m a
Rozmaitości i ciekawostkiWażne wydarzenia

Nowy szef Sanepidu

Dariusz Pomprowicz, lekarz medycyny został wybrany na stanowisko Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Jaśle. Wyłoniony w drodze postępowania kwalifikacyjnego będzie pełnił tę funkcję od 1 stycznia 2012 roku przez kolejne 5 lat.

(kliknij, aby powiększyć)

Dariusz Pomprowicz, absolwent Akademii Medycznej w Krakowie, od 1 listopada 1992 roku  pracuje w Szpitalu Specjalistycznym w Jaśle. Od 1 października 1996 roku pełni funkcję kierownika Prosektorium Szpitala Specjalistycznego w Jaśle, a od 1998 roku wpisany jest w rejestr biegłych sądowych Sądu Okręgowego w Krośnie.

W 1999 roku Dariusz Pomprowicz ukończył studia podyplomowe w zakresie zarządzania funduszami ubezpieczeń zdrowotnych  w Wyższej Szkole Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie, a  w 2004 roku uzyskał II stopień z zakresu radiologii i diagnostyki obrazowej.

Katarzyna Pacwa
Starostwo Powiatowe w Jaśle

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
CHORE PAŃSTWO !!! Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
CHORE PAŃSTWO !!!
Gość
CHORE PAŃSTWO !!!

„Może w końcu zacznie się badać i udostępni się opinii publicznej to czym nas się karmi ” – a także wpływ na nasze zdrowie żywności zawierającej GMO, konserwanty, aromaty, czy barwniki i inne odpady z fabryk chemicznych. Niech zbadają i poinformują co zjadamy – ile jest : cukru w cukrze, mięsa w mięsie, mleka w mleku, masła w maśle ….itd… itp – niejeden będzie niemile zaskoczony……….

Close
X