Rozmaitości i ciekawostki

Odbiór odpadów zielonych

Wydział Gospodarki Odpadami Urzędu Miasta w Jaśle informuje, że od 23 czerwca br. na terenie naszego miasta rozpocznie się zbiórka odpadów zielonych typu: trawa, liście, drobne gałęzie z przycinki drzew i krzewów oraz resztki roślinne, itp. pochodzących z pielęgnacji terenów zielonych i przydomowych ogródków nieruchomości zamieszkałych.

Odbiór odpadów zielonych

Odpady zielone z zabudowy jednorodzinnej będą odbierane od 23 czerwca br. do końca listopada br. co drugi poniedziałek zgodnie z harmonogramem odbiorów odpadów zielonych. Odpady typu: skoszona trawa, liście i drobne resztki roślinne należy gromadzić w workach takich jak na niesegregowane odpady komunalne. Natomiast gałęzie w celu umożliwienia ich załadunku należy wiązać w pęki. Odpady zielone należy wystawiać przed posesję w dniu ich odbioru do godziny 8:00. Worki na odpady zielone zapewnia właściciel nieruchomości.

Szczegółowe informacje na temat zbiórki odpadów zielonych można uzyskać w Wydziale Gospodarki Odpadami Urzędu Miasta w Jaśle przy ul. Sokoła 8, tel. 134486380 lub na stronie internetowej Miasta Jasła www.jaslo.pl w zakładce „System gospodarowania odpadami”.

UMJ

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x