Rozmaitości i ciekawostki

Pamiętacie o akcji Pango? Do Świąt możecie parkować za darmo!

Pango to prosty i nowoczesny system płatności, który umożliwia sekundowe naliczanie czasu postoju. Kierowcy nie muszą już szacować na jak długo pozostawią swój samochód w Płatnej Strefie Parkowania.

Do Świąt możecie parkować za darmo z Pango!
Do Świąt możecie parkować za darmo z Pango!

System działa przy użyciu kilku prostych narzędzi: aplikacji dla smartfonów i tabletów, połączenia telefonicznego pod numerem 222-700-100, strony internetowej pango.pl lub po prostu – SMSa. Dzięki temu korzystanie z Pango jest elastycznym i oszczędnym rozwiązaniem osiągalnym dla każdego.

Trawa promocja, dzięki której mieszkańcy Jasła mogą parkować za darmo! Wystarczy, że zarejestrują się w systemie Pango i aktywują usługę. W styczniu wszystkie koszty związane z parkowaniem, jakie ponieśli kierowcy do 26.12.2015, zostaną zwrócone na ich konto. Pango to pierwsza w Polsce aplikacja odnajdująca wolne miejsca parkingowe! Unikalne funkcje systemu to także: naliczanie sekundowe, parkowanie w czasie rzeczywistym, funkcja odnajdywania zaparkowanego auta „Find my car” i podgląd miejsc parkingowych w oknie aplikacji . Cały proces rozliczeń jest bezpieczny z uwagi na certyfikaty potwierdzające zgodność z najwyższymi normami.

Do Świąt możecie parkować za darmo z Pango!
Do Świąt możecie parkować za darmo z Pango!

Szczegółowe informacje nt. Pango są dostępne na stronie internetowej: pango.pl i profilu www.facebook.com/Pango.Polska
Regulamin promocji: http://www.pango.pl/images/instrukcja/promocja-jaslo.pdf

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ak
ak
2024 lat temu

Super!

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x